Skocz do zawartości
lukas63

Bezwypadkowy? teraz każdy może sprawdzić :)

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie auto czyste. natomiast ja rzekomo spowodowałem szkodę w 2009, jakaś durna obcierka na parkingu plastikiem :noniebardzo (czego do końca mi nie udowodniono, ale nie chciało mi się walczyć), a wykazuje mi "szkoda OC 2008 i szkoda OC 2009".. w 2008 to ja prawko odebrałem i praktycznie nie jeździłem jeszcze, więc jakieś dziwne te dane..

 

chyba, że to się w jakiś sposób łączy w tą jedną sprawę z początku 2009 (szkoda w lutym).

 

nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie pokazuje szkodę z lutego z PZU (uszkodzony zderzak), ale szkody z kwietnia z Liberty Direct (uszkodzone drzwi) już nie pokazuje. obie szkody z OC sprawcy kolizji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak szkody i sie zgadza passek po sprowadzeniu byl sprawdzany i bez zadnych zastrzezen, a tak z ciekawosci sprawdzilem swoja padake, za nowa zaplacilem 4200 a wedlug eurotaxu jest w obecnym stanie warta 7700 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem w pracy na wszystkich autach kolesi i się zgadza. Służbowe auto tez miało przygody :) Pokazuje wam graficzny rysunek uszkodzeń aut, bo u mnie tylko kiedy była szkoda i jaka kwota napraw :noniebardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sympatyczna apk'a... u mnie wszystko się zgadza :D

Nie piszcie że ta apk'a jest nieprzydatna... przecież najważniejsze jest obejrzenie auta i ew spr w ASO...

Informacje - o ile coś pokaże, mogą zaoszczędzić nam sporo czasu... i co najważniejsze sprawdzić intencje sprzedającego...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jak czytam w ogłoszeniu, że "auto z niemiec, bezwypadkowe" to już nawet nie czytam dalej, bo wiem że ściema :) Ostatnio oglądałem takie bezwypadkowe, które okazało się mieć spawaną klapę bagażnika... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności