Skocz do zawartości
Henderson

Wybór radia i wymiana instalacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W tym miesiacu chciałem zakupic sprzet multimedialny do swojego passata jednak nie wiem na które się zdecydowac ponieważ nie znam się na takim sprzęcie, interesuje mnie głównie jakosc wykonania jak i jakośc dzwięku ( no i zmiana tła na znak VW choc to pewnie mozliwe w kazdym;) ) moge wydac max 1000zł

 

oto moje propozycje:

 

PIONEER AVIC D3 (Używka)

 

PIONEER AVH-3300BT (Uzywka)

 

Peiying PY9908 (nowe)

 

Kruger&Matz KM2003 ( nowe)

 

 

Linków do allegro nie podaje.

 

Co do instalacji kwestia jest taka że urwały mi się dwa kable w kości i nie wiem czy wymieniać to samemu czy oddawac lepiej do kogoś kto się zna, jeśli samemu to jak mam to zrobić ? zdjecie moge zrobic dopiero pod koniec tygodnia bo mam robiony rozrząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

W tym miesiacu chciałem zakupic sprzet multimedialny do swojego passata jednak nie wiem na które się zdecydowac ponieważ nie znam się na takim sprzęcie, interesuje mnie głównie jakosc wykonania jak i jakośc dzwięku ( no i zmiana tła na znak VW choc to pewnie mozliwe w kazdym;) ) moge wydac max 1000zł

 

oto moje propozycje:

 

PIONEER AVIC D3 (Używka)

 

PIONEER AVH-3300BT (Uzywka)

 

Peiying PY9908 (nowe)

 

Kruger&Matz KM2003 ( nowe)

 

 

Linków do allegro nie podaje.

 

Co do instalacji kwestia jest taka że urwały mi się dwa kable w kości i nie wiem czy wymieniać to samemu czy oddawac lepiej do kogoś kto się zna, jeśli samemu to jak mam to zrobić ? zdjecie moge zrobic dopiero pod koniec tygodnia bo mam robiony rozrząd.

 

 

 

z tych wszystkich proponuje PIONEER AVH-3300BT lub bardzo dobry model (mialem taki w golfie V) pioneer avh p4100:) pioneer avic d3 (troche jest przestarzaly) a te dwa ostatnie z listy slabej jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdzie ja mam Peyinga PY9930 i w zasadzie nie mogę narzekać, a i prezentuje się nie najgorzej, ale dla mnie priorytetem był system operacyjny WinCe ze względu na możliwość instalowania dowolnego programu nawigacyjnego(począwszy od Automapy, a skończywszy na TomTom). Jeżeli Tobie na tym nie zależy, a priorytetem jest jakość dźwięku(chociaż ja nie narzekam), to zgodzę się z

z tych wszystkich proponuje PIONEER AVH-3300BT lub bardzo dobry model (mialem taki w golfie V) pioneer avh p4100

Co do jakości

Peiying PY9908 (nowe)

 

Kruger&Matz KM2003 ( nowe)

nie wypowiadam się gdyż nie widziałem na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za konkretne odpowiedzi, prawdopodobnie zdecyduje się na PIONEER AVH-3300BT. chyba że macie jakieś jeszcze inne radia tego typu do zaproponowania

 

 

A co z tą instalacją ? do póki jej nie naprawię to nie zadziała żadne radio. Nie wiem co sie dzieje jak podłączam ten urwany kabel do kosci radio działa tak jak działało ( tj, wyłacza się co chwile, tak intensywnie że nawet napis wejsciowy nie pokazuje się cały)

Edytowane przez Henderson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności