Skocz do zawartości
Łysy

Zlot Ogólnopolski "nasz" Wisełkowy

Rekomendowane odpowiedzi

jak będzie co 2 lata to też ludzie będą wpłacać na ostatnią chwilę

nie zgodze siez tym ... mam porownanie z ogolnopolskim zlotem golfa na ktorym bywam od 2001 roku - co roku jest w tym samym terminie - rezerwuje sobie czas planujac urlop na poczatku roku - wszystko zalezy od informacji "kiedy" i checi uczestnictwa

 

nie wiem jak jest na zlotach passatowych - ale mniemam ze z terminami bywa roznie - nie sledze watku z przygotowan do zlotu ale gdzie widzialem ze sa jakies obostrzenia dotyczace wynajmu "spania" - moim skromnym zdaniem nie tedy droga ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam porownanie z ogolnopolskim zlotem golfa na ktorym bywam od 2001 roku - co roku jest w tym samym terminie -
i to są mocne słowa Jacku powinna być stała data i każdy by sobie mógł wtedy te dwa dzionki jakoś zaplanować a tak co rok to inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i to są mocne słowa Jacku powinna być stała data i każdy by sobie mógł wtedy te dwa dzionki jakoś zaplanować a tak co rok to inna
Tak popierasz Stasio te "mocne słowa" a sam chyba nie masz pojęcia o terminach zlotów passatowych, które odbywają się zawsze w ostatni weekend czerwca, ewentualnie pierwszy weekend lipca, jeżeli 30.06 wypada w środku tygodnia. I tak już od siedmiu zlotów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak pisze Duży i można sobie już na początku roku zaplanować ten jeden weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym, że można sobie zaplanować na co najmniej 10 lat do przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodałbym, że można sobie zaplanować na co najmniej 10 lat do przodu...

 

Dla chcącego nic trudnego... no ale na siłę nikogo po zlotach ciągać nie będziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musimy zbudować atrapę lidla lub kupić taką jak zamki pompowane dla dzieci to nam momentalnie frekwencja podskoczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musimy zbudować atrapę lidla lub kupić taką jak zamki pompowane dla dzieci to nam momentalnie frekwencja podskoczy :P

 

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł masz racje ,tylko wiesz człowiek w tej codzienności , i mentliku w głowie, zapomina o takich datach, powinno się co jakiś czas malutka wzmiankę napisać ( zbliża się zlot ) cos w podobnie i wtedy może człowiek by bardziej się zmobilizował ,i skoncentrował się na uczestnictwie w zlocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu co trzeci zlotowicz ma w podpisie wzmiankę o zlocie, a piszą listy codziennie w rozmaitych działch i tematach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz Andrej ma ale ta nasza pogoń za czasem to nieraz nie chce się nic nawet kompa odpalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od kilku lat mam smrtfona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba zapodam sobie tez smartfona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest tak jak pisze Duży i można sobie już na początku roku zaplanować ten jeden weekend

w takim razie zostaje ... brak checi lub lenistwo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej lenistwo i olewanie tematu,tym bardziej,że to jeden jedyny taki zlot w roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przeczytalismy, że do wczoraj był termin wpłat i zapisów :( Troszkę przegapiliśmy z Gładkim czy możemy jeszcze się zapisać i zapłacić ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z Romano2650 i też przyjedzie na jeden dzień ( sobota).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No aż przykro to przyznać, ale rzeczywiście jest tragedia. Na zlot rzut beretem, a na liście garstka ludzi z naszego województwa... Tak jak Łysy napisał, impreza jest jedynie raz w roku więc naprawdę warto przyjechać i zobaczyć, poczuć ten klimat, to nie to samo co zwykłe kilku-godzinne spoty czy też (sic!) spoty pod marketami, których nazw nie będę wymieniał.

 

Gwoli ścisłości - rejestracja na zlot jest już zamknięta, ALE jeśli ktoś jeszcze zmieni zdanie to ma czas maksymalnie do 15. maja.

hmm czyli mam szanse jeszcze wpasc na zlocik :D co i jak musze zrobic bo na stronie zapisu nadal info spozniles przykro nam:D:P

 

---------- Dodano o 09:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:25 ----------

 

raczej lenistwo i olewanie tematu,tym bardziej,że to jeden jedyny taki zlot w roku

 

przepraszam bardzo ale uzytkownik Sikorka "Dopiero przeczytalismy, że do wczoraj był termin wpłat i zapisów Troszkę przegapiliśmy z Gładkim czy możemy jeszcze się zapisać i zapłacić ???? " i ja chcilibysmy wspomoc nasz region i byc na zlocie ale cos nie mozemy byc bo ponoc termin zapisow i wplat juz sie skonczyl

 

a gdzies wyczytalem u naszego opiekuna ze mozna niby sie jeszcze wpisac do 15 .05 2013 wiec o co kaman??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariolka zapisujcie się i raz dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a gdzies wyczytalem u naszego opiekuna ze mozna niby sie jeszcze wpisac do 15 .05 2013 wiec o co kaman??

 

Można można, pisać do mnie na pw ja już pokieruje

 

 

Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności