Skocz do zawartości
pawelekm

Radio CD/MP3 z Bluetooth lub DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o poradę. Chciałem kupić radio CD/MP3 wraz z bluetooth do "nowego" samochodu.

Samochodem będzie na 90% Nissan X-Trail lub Mitsubishi Outlander. Jeśli swoją prośbę

napisałem nie w tym miejscu, którym trzeba - proszę o przeniesienie.

 

Opcja 1: budżet - max. 450 zł - im mniej tym lepiej.

Wymagania:

- radio musi być nowe,

- bluetooth - wraz z książką telefoniczną (tak żebym nie musiał wpisywać całego nr. telefonu, aby

do kogoś zadzwonić),

- mikrofon wbudowany w radio (nie chcę plątaniny kabli w kabinie, ani rozbierania pół deski w celu

umieszczenia gdzieś mikrofonu),

- odtwarzanie MP3 (nie musi być odtwarzacza płyt CD, ale nie zaszkodzi),

- obsługa pełnowymiarowego portu USB z przodu radia (nie jakieś "przejściówki" czy miniUSB),

- podłączenie plug'n'play - przez kostkę ISO (żadnego kombinowania),

- różne są gusta, ale fajnie byłoby gdyby radio było po prostu "ładne" (kolor czarny, połysk itp.)

- opcjonalnie: jeżeli w tej cenie się znajdzie - to możliwość ewentualnej rozbudowy o wzmacniacz

- opcjonalnie: jeżeli w tej cenie się znajdzie - to może wyświetlacz 3,5" (+wyjście na kamerę cofania)

 

W tej opcji:

- miałem kiedyś Balupunkta (nie pamiętam dokładnie jaki model) z bluetooth i możliwością zmiany

podświetlenia - grało bardzo fajnie i podobało mi się - "niestety" już takich nie robią ...

- miałem wynalazek typu "Naviheaven" - i .... nie miałem do niego większych zastrzeżeń oprócz

braku bluetooth (radio "wszystkomające" DVD/MP3/ekran 3,5" itp. itd., jakość wykonania ... średnia)

- miałem kenwooda - zauważalnie lepsza jakość dźwięku od w/w, ale oprócz obsługi MP3 na nic

więcej liczyć nie mogłem,

- miałem sony - raczej nie chcę

 

Opcja 2: budżet max. 800 zł (850 zł .....) - i nie więcej.

 

Wymagania:

- w/w wymagania,

- "normalny" rozmiar 1 DIN,

- coś z monitorem 7",

 

W tej opcji:

Nie mam żadnego doświadczenia z tego typu urządzeniami.

 

W allegro jest mnóstwo tego typu urządzeń. Rozumiem, że mogę posortować sobie

"po cenie" i wybrać np. najtańszą opcję. Nie jestem w temacie "car audio" ;) od wielu lat.

Również nie jestem jakimś audiofilem. Proszę o poradę, abym nie kupił jakiegoś "bubla", lub

ewentualnie jakieś "nakierowanie" na odpowiedni sprzęt. Dodam także, że rozmiar typu

2DIN raczej nie wchodzi w grę.

 

Może zacznę od siebie:

- Blaupunkt Toronto 420BT lub tańszy model 410BT - ? (lub inne są jeszcze tańsze)

- Naviheaven NA-7395 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupilem Pionera DEH 5500BT :) cena z allegro ok 450-500 w sklepie marki mediamarkt 599zl

te radio ma wszytsko co opisalem tu w temacie i jest spoko moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności