Skocz do zawartości
cici0201

Prośba o analize logów AFN 110KM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym o analizę moich logów. Wydaje mi się, że samochód stał się trochę słabszy i głośniejszy oraz zaczął więcej palić.

 

LOGI:

statyczne Meas. Blocks

Log (0 - 003)

Log (1 - 001)

Log (2 - 007)

Log (3 - 013)

Log (4 - 000)

Log (5 - 023)

 

statyczne Basic settings

Log (0 - 003)

Log (1 - 000)

Log (2 - 004)

Log (3 - 011)

 

dynamiczne Meas. Blocks

Log (0 - 001)

Log (1 - 004)

Log (2 - 000)

Log (3 - 008)

Log (4 - 003)

Log (5 - 011)

Log (6 - 010)

 

Logi są z wczoraj, data na laptopie źle ustawiona.

 

Z góry dziękuję :)

Edytowane przez cici0201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego przepływomierz tnie dawki i temu samochód jest słaby spróbuj go wyczyścić .Turbo ma przycinające się kierownice też należało by wyczyścić.Sprawdź też czy pompa się gdzieś nie poci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaką dokładnie pompę chodzi? Od jakiegoś czasu zauważyłem, że ubywa mi płynu chłodniczego. A i zapomniałem dodać, że jak silnik jest zimny to piszczy po rozgrzaniu już jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompe wtryskową.Piszczy moze napinacz albo pasek wielo rowkowy.Musisz poszukac nieszczelności bo płynu nie powinno ubywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się zobaczyć jak to wygląda. Jeszcze jedna rzecz mnie nie pokoi ale to zrobię jutro zdjęcie. Co do płynu to wydaje mi się, że chłodnica bo w jednym miejscu jest nalot w kolorze płynu chłodniczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zajrzałem pod maskę. Pompa raczej w porządku, nie widać wycieków. Zrobiłem parę zdjęć. Czy mokre węże jakby w oleju to normalne?

20130327099.jpg

20130327101.jpg

20130327102.jpg

20130327103.jpg

20130327104.jpg

20130327105.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węże powinny być suche i czyste sprawdź, czy nie cieknie z tego gumowego węża co jest połączony z kolektorem ssącym. Również może cieknąc z pod pokrywy zaworów. Najlepiej umyj wszystko i sprawdzaj z skąd cieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności