Skocz do zawartości
Makaj

Kara

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z problemem odpowiedzialności, a w zasadzie jej braku pojawiającym się przy temacie kalendarzy, tu cytat:

 

"Nie będę przeprowadzał śledztwa i po IP doszukiwał się adresu przebywania, by ustnie poinformować daną osobę, iż przypominam o kalendarzu. Zamierzam korzystać z takich narzędzi, jakie mam do dyspozycji i mailing właśnie poszedł do wszystkich z grupy "kalendarze". Zobaczymy co przyniesie dzisiejszy dzień bo zazwyczaj wieczorem jest największy ruch.

Zdaję sobie sprawę, że czas leci ale trudno jest mi podejmować decyzję w ciemno nie mając pojęcia, ile tak naprawdę osób z tych 90 postanowi się w ogóle nie odzywać."

 

Zapewne nie jest i nie będzie to odosobniony przypadek, i będzie się powtarzał przy każdej podobnej akcji, proponuję udzielać niesolidnym forumowiczom "nagany z wpisaniem do akt" na stałe. Może taka groźba spowoduje poważne traktowanie siebie i innych forumowiczów. Konsekwencje takiego wpisu są do dalszej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram ten pomysł.

 

Sam nie biorę (na razie )udziału w żadnej z tych akcji ponieważ:

nie przebywam w PL,a niestety do lipca 2007 w UK, sam doszedłem do wniosku że jest duże prawdopodobieństwo tego że mogę mieć kłopoty z wywiązaniem się z umowy(płatność, odbiór...).Bardzo żałuję że nie posiadam żadnego z gadżetów , ale sam o tym zdecydowałem.Nie chciałbym robić w "ch.." kogoś kto zajmuje się organizacją takich akcji i zarazem nie chciałbym być robiony w....

 

Można tu gdybać bez końca, dlatego popieram pomysł nagan zarówno dla "zamawiających" jak i "organizatorów" (sprawiedliwość musi być)

Wiadomo że musiałyby być ustalone jakieś kryteria co do "karania", w życiu bywa różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można tu gdybać bez końca, dlatego popieram pomysł nagan zarówno dla "zamawiających" jak i "organizatorów" (sprawiedliwość musi być)

Ciekawe na jakiej podstawie chcesz karać organizatorów?? :dobani:

Jeśli PP zawiniła, lub poprostu nie mamy czasu na wysyłke w terminie i się termin przesuwa o tydzień-dwa to się przecież nic nie stanie. :P

 

Chyba sobie nie zdajecie sprawy ile "zabiegów", czasu i pieniędzy traci taki organizator akcji gadżetowej :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe na jakiej podstawie chcesz karać organizatorów??

Na takiej że jezeli ktoś czekałby miesiąc, dwa może trzy na swoje zamówienie ma prawo sie wkur.. i wystawić swoją opinię i negatyw dla organizatora

Chyba sobie nie zdajecie sprawy ile "zabiegów", czasu i pieniędzy traci taki organizator akcji gadżetowej

 

ja sobie zdaję, więc jw. nie biorę udziału w czymś co może byc dla mnie niewykonalne- zgodnie z umową.Ale jeżeli się podejmujesz to znaczy że masz czas, pieniądze, i "zabiegi" żeby zrobić to od początku do końca

 

Jeśli PP zawiniła, lub poprostu nie mamy czasu na wysyłke w terminie i się termin przesuwa o tydzień-dwa to się przecież nic nie stanie.

 

tak samo może tłumaczyć się ktoś kto wpłacił kasę, zamierza ją wpłacić (bo wypłata-renta-emrytura przyszła później...i tak bez końca

 

 

to takie moje spostrzeżenia , ale nie zwracaj na nie uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martinUK, co do PP to wiem, ze mozna składać skargi.....

i mozna je wygrać....... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tak z drugiej strony?Wpłac kase a zostaniesz wpisany na liste.Gdy zmieni sie cena to dostaniesz zwrot nadpłaty.I chyba nikt nie zapomniałby podac swoich danych :D Aktualnie nastepnym etapem bedzie zbiorka kasy za kalendarze :przestraszony: Moje kondolencje... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuję udzielać niesolidnym forumowiczom "nagany z wpisaniem do akt" na stałe.

Ja proponuję stworzyć Forumową Baza Nierzatelnych Klientów. Gość który zamawia, nie ma znim kontaktu i nie wpłaca kasy mógłby się na niej znaleźć na wniosek organizatora. Efekt byłby prewencyjny i motywujący innych kupujących. Taki forumowicz mógł w przyszłości dokonać zakupu tylko na przedpłatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję stworzyć Forumową Baza Nierzatelnych Klientów.
może być i tak
Efekt byłby prewencyjny i motywujący innych kupujących
o to mi chodzi
Taki forumowicz mógł w przyszłości dokonać zakupu tylko na przedpłatę.
teraz też jest wszystko na przedpłaty i nie ma sensu tego zmieniać. Forum nie dysponuje i raczej nie będzie dysponować własnym funduszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję stworzyć Forumową Baza Nierzatelnych Klientów.

http://fbnk.vw-passat.pl ?? :rotfl:

I w automagiczny sposób zintegrować z Krajowym Rejestrem Długów ??

 

Dać mu wódki !! Dobrze mówi !!! :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ fotki twarzy z 2 stron i na tablice z napisem "tych klientów nie obsługujemy" :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności