Skocz do zawartości
KubaS1888

Jedna kolizja,dwa odszkodowania???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Może ktoś z forum spotkał sie z podobną sytuacja?W marcu 2012 roku miałem kolizję,najechanie na tył mojego auta.Sprawa zgłoszona do ubezpieczalni sprawcy.Niestety okazało się ze nie posiada on aktualnego ubezpieczenia więc wszystko było załatwiane przez Fundusz Gwarancyjny.Trwało to dość długo,pieniądze za uszkodzone auto dostałem we wrześniu 2012.Jakie było moje zdziwienie kiedy dzisiaj dostałem pismo z Ubezpieczalni sprawcy o przyznaniu mi odszkodowania za właśnie tamto zdarzenie.Nie wierzyłem,sprawdziłem konto bankowe i rzeczywiście dostałem przelewem drugi raz pieniądze za kolizje? Co z tym teraz robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to wyjaśnił bo i tak wyjdzie na jaw wcześniej czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"przypadkowo" możesz beknąć za przywłaszczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłosz,prędzej czy później odezwą się do niego... a wtedy co? nie zorientował się że ma angły przypływ gotówki na koncie ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a wtedy co?

Znam takiego jednego ;) co mu też dwa razy wypłacili i do dzisiaj cisza , a kilka latek minęło :).

Sami mu wysłali , jak mówi stare przysłowie jak dają to bierz jak biją spier.... .

Ja tam nigdy nie wiem ile mam na koncie (wole się nie dołować) :haha

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sami mu wysłali , jak mówi stare przysłowie jak dają to bierz jak biją spier.... .

Potwierdzam, ewentualnie trzymaj rezerwę w razie akcji "W" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marin

nie zwracaj, najwyżej zawita komornik żeby ściągnąć kasę na rzecz ubezpieczalni. a jak nie przyjdzie to jesteś do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komornik musi mieć tytuł wykonawczy, a do tego dłuuuga droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności