Skocz do zawartości
fudik

Prosze o analize logów 1.9TDI AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko to synchro do poprawy i przeplywka juz nie ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki a jak to ustawić ? Z przepływką się juz chyba nie da nic zrobić, jedynie to wymiana tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki a jak to ustawić ? Z przepływką się juz chyba nie da nic zrobić, jedynie to wymiana tak ?

 

Łap na temat przepływki http://forum.vw-passat.pl/threads/129969-Prosba-o-analize-logow-1-9TDI-AFN-po-wymianie-rozrzadu

Post 4 http://forum.vw-passat.pl/threads/129863-Prosze-o-analize-AWX,

Ile masz nalatane na tym rozrządzie?

Termostat mi się jeszcze nie widzi :P

Turbo przeładowuję , przegoń autko tylko tak porządnie

Edytowane przez Rufus110hp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auto nie wpada w tryb awaryjny to nie musisz się martwić, ale na wiosnę może czekać Cię czyszczenie turbo. Ogarnij przepływkę, synchronizację wałka rozrządu z wałem korbowym oraz temperaturę płynu chłodzącego, BIPy na 2. pompce trochę odbiegają od reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym rozrządzie mam około 23tys przebiegu, a co do termostatu zmieniałem go jakos w pazdzierniku/listopadzie.. Fakt faktem wyskakuje mi błąd 17664 - czujnik temp płynu chłodzącego - zwarcie do plusa/przerwa (błąd sporadyczny) ale jest on od samego początku i nic tam sie z tym nie dzieje temp na desce trzyma rózniutkie 90*. Co do turbo, autko wsumie od czasu do czasu przeganiam, ale wezme go na jakis dluzszy odcinek autostrady i zobaczymy...

Czyli rozrząd mam jak by troche przestawiony tak ? A jak te pompki się mają, bo piszesz ze na 2 troche odbiegają od reszty, to znaczy ze reszta jest wporządku a ten jeden zaczyna szwankować? To w grupie 23 widac tak ? Jakie są normy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności