Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

u mojej siostry w clio II coś sie dzieje z wtryskami (chyba)

silnik chodzi jak chce -nie równo i rzuca silnikiem.

clio 1.5 dci 2002 rok

W wakacje zacząłem coś dłubać i z polecenia mechanika zregenerowałem w Bosch jeden wtrysk i chyba to był baład bo wydałem 550 zł na sztukę;o

teraz chciałem zrobi 3 żeby było już okej i teraz pytanie:

czy wymieniać końcówkę czy zaworek?

myc w myjce ultra czy nie?

na filmiku z youtube rozebrano wtrysk do dołu a co z reszta korpusu??

jak do tego się zabrać?

dodam ze robiłem już wtryski ale starego typu od aaz

 

przelew pokazał:

1 cyl: 7 ml

2 cyl: 6 ml

3 cyl: 1.8 ml prawdopodobnie był regenerowany bo mam gwarancje na niego.

4 cyl: 6,5 ml

 

co radzicie zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regeneracja wtrysków Delphi w byle jakim warsztacie wiąże się z ryzykiem ze zamiast oryginalnego zestawu dostaniesz chińska podróbkę a płacisz jak za oryginał.

co do rozbierania samemu wtrysków to jeśli tego nigdy nie robiłeś to nie polecam ( mnie nauka kosztowała 2 wtryski bo pogubiłem części :) )

jak ogarniesz wymianę wtrysków na nowe albo regenerowane to na przyszłość lać tylko dobre paliwo i na pełny bak litr mixolu i bedzie cacy sam tak robiłem w w swoim 100 konnym clio dci i wierz mi zero problemow.

jeślibyś kupywal to wtryski musza mieć te same numery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.5Dci maja problem z zacierająca się pompą paliwa wstępna w zbiorniku paliwa. Opiłki dostają się do pompy wysokiego ciśnienia a z tąd dalej do wtryskiwaczy. profesjonalna regeneracja ok 900zł za sztukę. Niestety regeneracja nie starcza na długo jeśli się nie wyczyści

układu paliwowego. Kolega właśnie walczy z zakładem który zrobił mu wymianę wtrysków a nie wyczyścił układu paliwowego. nie kombinuj sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności