Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

audio do ~1500 zl ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawek_utg

witam. chcialbym wreszcie miec cos do grania bo narazie to kapa ... i chcilabym miec cos takiedo ~1500 zl a oto schemat jak chcilabym miec ... i co byscie polecali radio+4 glosniki+wzmachol ...a propo drzwi bede musial robic panele drzwiowe.. bo tam sa kieszenie na cale drzwi ;/... czekam na odp...

 

[ Dodano: Czw Lut 09, 2006 9:43 am ]

fajan kapa ze nikt nie umi czegosc polecic buuuuuuuuu.... :evil:

 

[ Dodano: Pon Lut 13, 2006 3:47 pm ]

wow ludzie zadziwiacie mnie :551:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wilku

ja bym Ci proponowal troche inne rozwiazanie, zalezy na czym Ci zalezy, na glosniej grajacej muzyce czy glosnej muzyce z fajnym basikiem, zamiast przednich dwoch glosnikow proponowalbym na zwrotnicy syk + niskie, a na tyl na mostek skrzyneczke z przynajmniej 25cm glosniczkiem, ewentualnie jesli chcesz miec 4 glosniki to podlacz tak jak napisalem pod piec a dodatkowo mniejszej mocy 2-3drozne albo jeszcze syczki pod radio to bedziesz mial ogolnie 7 glosnikow (liczac odzielnie na zwrotnicy i baski) jesli bedziesz mial jakies pytania wal smialo

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wilku

jesli chodzi o wzmacniacz za takie pieniadze to proponowalbym http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85515893 jest o wiele mocniejszy i do tego 5 kanalow

glosniki do przodu w drzwi http://www.allegro.pl/show_item.php?item=87197561 lub te http://www.allegro.pl/show_item.php?item=87068645 sa 3 drozne i mocniejsze, choc na zwrotnicy to tez dobre rozwiazanie tylko jesli chodzi o moc i koszta to troche drogie

radyjko calkiem fajne ale proponowal bym z galka (to taka sugestia jesli chodzi o praktycznosc) zamiast tych jajek proponowalbym jednak jakis wooferek najlepiej skrzyneczke "zrob sam" z jakies 25cm http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85973547 lub np ten http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86020199 ale on juz taki naprawde powazniejszy :D a co do drzwi to w b3 chyba w drzwiach niema oryginalnie miejsca na glosniki? czy w tym masz? jesli nie to trzeba by ciac dziure i dystansy prawdopodobnie, nie pamietam jak wygladaly drzwi bez tapicerki, puszukaj tego tematu bo chyba juz byl kilkakrotnie

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dadun
witam. chcialbym wreszcie miec cos do grania bo narazie to kapa ... i chcilabym miec cos takiedo ~1500 zl a oto schemat jak chcilabym miec ... i co byscie polecali radio+4 glosniki+wzmachol ...a propo drzwi bede musial robic panele drzwiowe.. bo tam sa kieszenie na cale drzwi ;/... czekam na odp...

 

Zadaj sobie pytanie, czy chcesz ladowac sprzet w auto ktore jest warte dwa razy

 

zartuje oczywiscie,;-), kup sobie jakiegos Alpina z MP3 wyglusz drzwi, wstaw tam panale na glosniki - nasz B4 mial tylko w odszybiu - i bedziesz mial stereo... boszmana, delco czy inne wynalazki omijaj szerokim lukiem, albo chcesz miec hi-fi albo szumofony ;-)

 

generalnie zestaw za 3-4 paczki na przod (mid basy + gwizdki ze zwrotnicami), z tylu w kufrze, a w zasadzie wewnatrz auta - bo to kombi - jakas mala skrzynke z wlasnym wzmacniaczem, docenisz jej mobilnosc gdy bedziesz chcial ja wyjac w celu zaladowania: pralki, zmywarki czy innego szajsu ;-)

 

ale zlodziej tez doceni gdy sie - odpukac - wlamie Ci do auta... ale coz za cos ;-) najlepiej nic niemiec bo to najbezpieczniejsze

 

polacz radio z glosnikami, a reszte do tuby/skrzyni i masz Panie pienkne stereo...

 

no ale ja mysle praktycznie i jak juz koledzy sie wypowiadali, naglasniaj tylko przod + ew. skrzynia... tylne drzwi sobie odpusc psuje to tylko dzwiek i cofa cala scene, mam wygluszone drzwi i dzwiek (mam oryginalne glosniki ktore z obecnym Blaupunktem graja tak sobie) dobiega zza szyby przedniej i jest naprawde spox

 

mozesz rozniez, aby zachowac troche praktycznosci wbudowac glosnik basowy w kolo zapasowe, lub zrobic panel na ktores (wieksze) przykole w baganziku, tylko zostaje problem z wzmacniaczem ale to tez sie da rozwiazac ;-)

 

zrobilismy takie cus z kolegi E-klassa przod jakis stockowy, z tylu skrzynia panasonica z wlasnym wzmaczniaczem, Panie jak to gralo ;-) a kosztowalo 800 zloty?

 

nawet bym - ale to letkie ryzyko - wyminil tylko te w podszybiu + jakies gwizdki, i w/w skrzynia z tylu ale te w podszybiu chyba male sa nie to co min 16 cm midbasy ;-)

 

EDIT:

Sorry dopiero teraz przeczytalem, ze moje stanowisko pokrywa sie w 100% ze stanowiskiem wilku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności