Skocz do zawartości
misiek12345

Tylny podłokietnik

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwośc wymiany samego uchwytu na napoje w tylnym podłokietniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK, gdzieś kiedyś widziałem schemat jak się je wyciąga. Coś trzeba ścisnąć po bokach mechanizmu w którym są osadzone te uchwyty. Szczegółów nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktoś kto dokładnie wie jak wymienić ten uchwyt. Nie chcę nic uszkodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozliwe jest że mechanizm wyciąga się na zasadzie radia, czyli dwie blaszki które się wkłada po bokach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciąga się..... kupiłem paska z wypadającym.. musiałem naprawić... to wyciągnąłem...

nie do końca pamiętam ale wydaje mi się, że stosowałem metodę na dwa płaskie śrubokręty... z boków są blaszki płaskie blaszki z garbem... jak się wysuwa uchwyt to garby wpadając w szczeliny z boku zapobiegają wypadnięciu.....

robiłem to (chyba) z latareczką, podświetlając z boku i wtykająć płaskie śrubokręty od zewnętrznej strony uchwytu, żeby garb/blokada/zapadka czy tym podobne nie zaskoczyło... i uchwyt wyszedł... dokładnie jak stwierdzenie powyżej, na zasadzie blaszek i radia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja z podobnym pytaniem - da się wymienic samą górną klapę? Roleciał mi się mechanizm otwierania schowka w tym podłokietniku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak da sie wymienić górną cześć podłokietnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos gdzies sie spotkal z gorna czescia podlokietnika na allegro lub na jakims podobnym portalu? U mnie rowniez plastkowy element jest osobno, sprezyny osobno i jest ogolnie problem z wyciagnieciem tego podlokietnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ułamał mi się ten uchwyt na napoje w podłokietniku.

Czy da się gdziej go dokupić?

Na allegro to bym musiał chyba całe oparcie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś napisał łatwo wyjąć ten uchwyt z podłokietnika. Jak radio. Dwa śrubokręty i wyjęte. Sam uchwyt też łatwo rozebrać na części pierwsze. Okazało się że złamała się taka plastikowa rurka. Do naprawy wystarczył klej kropelka. Poskładałem i jest ok. Może nie naprawiłem profesjonalnie, ale się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności