Skocz do zawartości
tomaszM

Lublin-Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie która jest lepsza droga Lublin-Kraków? Przez Sandomierz czy może przez Kielce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wal na Sandomierz. Droga przez Sandomierz do Krakowa leci bardzo szybko. Jeśli masz CB radio to Ci się sprzyda.. lubią tam się kręcić nieoznakowane pojazdy policji ale pozatym spoko ;) Droga równa bez większych dołków :D Robiłem trase Świdnik - Kraków z przyczepką 2-osiową w około 3 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leć przez Sandomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 procent Sandomierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lec na sadnomierz jechalem ta trasa z razy i ani jednego mandatciku a na trasie przez krasnik nie jechalem wolno :) z nowej huty do alej raclawickich lub odwrotnie to 270km w strone wiec tragedii nie ma . czas to okolo 3,5h. Przez Kielce nigdy nie cisnalemm bo chyba bym musial trochu km wiecej nabic. zreszta zrobisz jak uwarzasz. Ale uwazaj kolego na rondku w sandomierzu bo czesto tam stoja sluzby mundurowe z wyjazdu z lublina na nowy sacz lubia tam stac z alkomatami ( trafilem tam na nich az 4 razy) oczywiscie za kazdym razem trzy 0 :)

 

 

EDIT

a tomaszu jestes z grodka szlacheckiego ?? bylem tam istatnio u znajomych. kojarzys zmoze kogos kto tam jezdzi od waldka na ogorki do berghteim kolo wurzburga??

Edytowane przez max8810

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi trasa już przebyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale uwazaj kolego na rondku w sandomierzu bo czesto tam stoja sluzby mundurowe z wyjazdu z lublina na nowy sacz lubia tam stac z alkomatami
Nie wiem gdzie Ty tam rondo znalazłeś i Nowy Sącz (trasa Lublin-Kraków) ;). Bardzo często jeździłem tą trasą w ciągu dwóch ostatnich lat, i nie prawdą jest że jest taka spokojna pod względem kontroli prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie Ty tam rondo znalazłeś i Nowy Sącz (trasa Lublin-Kraków) ;). Bardzo często jeździłem tą trasą w ciągu dwóch ostatnich lat, i nie prawdą jest że jest taka spokojna pod względem kontroli prędkości.

 

sorki pomysli mi sie nie na nowy sacz lecz na rzeszow w prawo a w lewo kielce i wlasnie tam lubia stac. nie mowie ze jest spokojna trasa bez policji ale jak ktos madrze jezdzi to nie nawinie sie n patrol. bo widzialem kilka patroli w ciagu jednej podrozy ale wtedy nie cisnalem szybko tylko normalnie gdy sytuacja sie opanowala na drodze ale przez krasnik cinsnalem 160km/h i jak dotad zadna kantrola mnie nie zlapala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sandomierz, latam tamtędy zawsze i jest elegancko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności