Skocz do zawartości
lipa_ml

Wiązka kabli do Passata B5 1,8T 98r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zrobiłem zwarcie przy mi się radiu i popaliły mi się kable . Znajomy elektryk powiedział mi że wymieni mi kable ale mam kupić na allegro wiązkę kabli dochodzących do bezpieczników tego od radia klimy dmuchawy . Nie mogę znaleźć takich kabli może ktoś pomoże mi coś takiego poszukać albo może ma ktoś na sprzedaż . Z góry dziękuję

Znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/instalacja-wnetrza-vw-passat-b5-europa-kombi-i2823374458.html tylko nie ma podane jaki silnik i rocznik był w aucie a nie mam pojęcia czy przy instalacji to ma znaczenie ?

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego potrzebujesz inna wiązkę tzw. Pod deske rozdzielcza np.

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-1-6-instalacja-pod-deske-pulpit-i2822945648.html

http://moto.allegro.pl/instalacja-elektryczna-spod-deski-vw-passat-b5-i2769336553.html

Tylko żeby ją wymienić w całości to trochę zachodu bo trzeba zrywać cała deskę

Przy wyborze na pewno jest istotne czy Climatronik/manual ewentualnie czy były grzane fotele, podobny rocznik.

Jeżeli potrzebujesz tylko przewody zasilania do radia to może dał bym rade wypruć bo mam taką z anglika ale jak potopiło więcej kabli to lepiej wymienić całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje całą nie tylko od radia czyli od klimy climatronic, dmuchawy i radia one z tego co widzę wchodzą w jedną wiązkę tylko czy tu ma znaczenie rocznik , pojemnosc i typ nadwozia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to cała wiązka pod deskę i zawiera wszystko co potrzebujesz łącznie z cała puszką bezpieczników. Najważniejsze to żeby była wersja 3B przed FL pod Climatronik (okablowanie wszystkich czujników, silniczków itp)i grzane fotele (do przycisków grzania) jeżeli są, mile widziane zgodny silnik (połączenia do komputera w podszybiu, czujniki przy pedałach) i typ nadwozia (sterowanie tylną wycieraczką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taką wiązkę ? (foteli nie mam grzanych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja nie mam, tylko potwierdzam że to jedna całość. Najlepiej obdzwonić tych co się ogłaszają, na allegro, mimo że oferują inne to może znajdą odpowiednią.

Edytowane przez GRZECHHH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zadzwonię do gościa z tego linka co mi podałeś czy to jest do 1,8t czy 1,9 i czy jest pod climatronic i czy daje możliwość zwrotu jak by nie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jeżeli będzie stale nastawiona na wilgoć np. poprzez nieszczelności na podszybiu. Najszybciej będą korodować nieizolowane połączenia przewodów, zarówno we wtykach jak i łączeniach zaszytych w samej wiązce. Proces skutecznie przyśpiesza uciekający prąd który dosłownie "wyżera" miedz i metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności