Skocz do zawartości
arni251

Umowa na cyfrowy polsat

Rekomendowane odpowiedzi

Niebawem kończy mi się umowa z Cyfrowym Polsatem i chce zrezygnować na rzecz przejścia do innej firmy.

Umowa do 23.11.2014 I teraz mam mały problem bo niby Polsatowi należy oznajmić o rezygnacji 3 miesiące przed zakończeniem okresu rozliczeniowego ale niby Polsat nie ma prawa stosować takich praktyk i można złożyć rezygnacje 30 dni przed ukończeniem umowy.

Czy ktoś miał już podobną sytuacje lub może wie co zrobić dalej aby zrezygnować. Ewentualnie czy przeszła by opcja że przedłużam umowę na czas nieokreślony i wtedy od razu rezygnować.

 

Nie jest pewny jak w Polsacie, ale w NC+ jest tak:

umowa na czas określony- rezygnacje składamy min 30 dni przed końcem umowy ze skutkiem na koniec umowy

umowa na czas nieokreślony- okres wypowiedzenia trwa 3 okresy rozliczeniowe ze skutkiem na okres 3 pełnego cyklu rozliczeniowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Cyfrowy Polsat w wersji prepaid i nie narzekam. Wykupuję sobie wyższe pakiety wtedy kiedy mi potrzeba, a tak opłacam pakiet familijny co miesiąc, chyba że wyjeżdżam na wakacje to nie płacę. W wersji prepaid płacę 5 zł więcej niż normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Cyfrowy Polsat w wersji prepaid i nie narzekam. Wykupuję sobie wyższe pakiety wtedy kiedy mi potrzeba, a tak opłacam pakiet familijny co miesiąc, chyba że wyjeżdżam na wakacje to nie płacę. W wersji prepaid płacę 5 zł więcej niż normalnie.

 

Mam polsat 3 lata i nie narzekam ale najgorsze ich upominanie 2 tygodnie przed terminem na telefon i w tv że 23 każdego miesiąca trzeba abonament płacić :doh Dzwoniłem nawet do nich aby dali sobie spokój bo wszystko jest w terminie (zlecenie stałe przelewu) ale nic to nie dało.

Teraz chce zrezygnować całkowicie bo płace te 40zł a tv nikt nie ogląda, nawet dzieci patrzą tak od niechcenia.

Najlepiej wziął bym tv na kartę. Jak chce mieć tv przykładowo na święta to płace za miesiąc a jak nie potrzebuje to nie płace. Kiedyś tak miałem i byłem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem poprzednio Tv na kartę od nki. Zmieniłem na Polsat bo ma lepszą ofertę programową. Jeśli masz dekoder na własność to bez problemu przejdziesz na opcję prepaid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza moze dla ciebie ;) ja jestem fanem pilki noznej a tu nc+ kroluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nc+ w abonamencie tak, ja mówię o opcjach na kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chyba ze tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności