Skocz do zawartości
arkady375

08.09.2012 -Spotkanie Regionalne Biskupiec Start 15:00

Rekomendowane odpowiedzi

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH

08 września 2012 roku

na Spocik Regionalny

do Biskupca

START 15:00

img2549rq4.jpg

 

mapad.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

Plan imprezy:

Spotykamy się o godzinie 15:00 na placu na Alei Broni.

53°51'37''N, 20°56'40''E

spotwo.jpg

 

 

Tam siedzimy gdzieś do 18:00 a następnie jedziemy do miejsca docelowego czyli Restauracji Stara Kaflarnia

tu adres internetowy Restauracji http://k1983.net/starakaflarnia/

 

img8551z.jpg

31977988.jpg

img0237fu.jpg

 

Na miejscu będziemy mieć do dyspozycji pomieszczenie tylko dla nas. Do dyspozycji będą także pokoje tak około 50 PLN na osobę za dobę ze śniadaniem. Sprawy garmażeryjne na miejscu dogrywa PAFO jest tak ,że jak zamówimy u nich na miejscu żarełko alkohol możemy wnieść swój. No i dla miłośników i spragnionych tańców jest dyskoteka. Szczegóły i ceny podamy do niedzieli.Ci którzy w ubiegłym roku nie byli w Mrągowie maja teraz okazje przeżyć jedyną w swoim rodzaju wspaniałą imprezę. Niezdecydowanych serdecznie zapraszamy.

 

Ceny pokoi wyglądają nastepująco:

 

1 pokój 4osobowy - 200zł +śniadanie

1x 2 osobowy z pojedynczym łóżkiem - 100zł + śniadanie

3x 2 osobowy po dwa łózka - 100zł + śniadanie

3 lub 4 1 osobowe 80zł + śniadanie

 

Dzięki Pawłowi (PAFO) udało się wynegocjować dobrą cenę za żarełko a mianowicie płacimy 30 PLN za obiad z 2 dań plus przekąski po ciepłym posiłku do wódeczki oczywiście.

Menu:

- rosołek lub zupa dnia

- de volaille z serem, schab zawijany z pieczarkami, medaliony z kurczaka do tego frytki, ziemniaczki plus surówka.

- zimne przekąski wędlina sałatka niespodzianka jajka w manojezie i coś jeszcze ale zapomniałem.

Alkohol we własnym zakresie lub jak kto woli do nabycia na miejscu w restauracji.

Cena jest porównywalna do zeszłorocznej 40zł nocleg+ 10zł śniadanie. Nie ma opcji noclegu bez śniadania.

Na rezerwacje tych pokoi potrzebna będzie zaliczka, wiec proszę o konkretne deklaracje.

Proszę więc o wpisywanie się na listę z zaznaczeniem czy z noclegiem.

1. Arkady375 +1 +2 dzieci bez noclegu

2. Pafo +1

3. Asia +1 nocleg 2 osoby

4. Czarekcw +1 bez noclegu

5. Edi (w 50%) bez noclegu

6. Sahen +1 nocleg 2 osoby

7. RAVNOS +1 - nocleg 2 osoby

8. Rosa (w 75%) +1 bez noclegu

9. Lukisio (FERARI)

10. Eldorado - z noclegiem 1 osoba

11. Andrev75 +3

12. truchol

Edytowane przez Asia
aktualizacja listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Arkady375 +3 bez noclegu

2.Pafo+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisałam info o pokojach. Piszę się na dwójkę z jednym łóżkiem ;)

 

1. Arkady375 +3 bez noclegu

2. Pafo+1

3. Asia+1 - nocleg 2os.

4. ...

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bez noclegu chcecie jechać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda nie pojadę i tym razem 8 wracam z poligonu nie dam rady, bawcie się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Arkady375 +1 +2 dzieci bez noclegu

2. Pafo +1

3. Asia +1

4. czarekcw + 1 bez noclegu

5. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotykamy się o godzinie 15:00 na Placu Wolności w samym centrum miasta a następnie uformujemy kolumnę i polecimy na plac znajdujący się na Alei Broni. Tam siedzimy gdzieś do 18:00

 

A dokładniej ?? z tym "siedzimy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dokładniej ??
Są przewidziane konkurencje placowe na podobe tych z zeszłego roku z Mrągowa. Jak organizatorzy dopracują szczegóły podadzą info w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Arkady375 +1 +2 dzieci bez noclegu

2. Pafo +1

3. Asia +1

4. czarekcw + 1 bez noclegu

5. edi w 50% (bez noclegu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiamy w sprawie jedzenia do piątku mamy dostać ofertę ale myślę, że kwota nie będzie większa nisz 50 PLN za osobę, wliczone będzie ciepły posiłek i przekąski. Alkohol we własnym zakresie lub jak kto woli do nabycia na miejscu w restauracji.
Panie i Panowie ponieważ pojawiły się nowe fakty proszę o wypowiedź czy taka opcja pasuje? Moim zdaniem warto zainwestować te pare zł i mieć jedzonko i odzielną sale przygotowaną. Czekam jednak na menu i Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście podchodzę do tego negatywnie, w Mrągowie nie wynajmowaliśmy sali i było w porządku- nie słyszałem opinii, aby ktoś był niezadowolony. Jeżeli będzie opcja taka jaka jest dotychczas to nie jadę. Kwestia ekonomiczna u mnie gra na dzień dzisiejszy znaczącą rolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście podchodzę do tego negatywnie, w Mrągowie nie wynajmowaliśmy sali i było w porządku- nie słyszałem opinii, aby ktoś był niezadowolony. Jeżeli będzie opcja taka jaka jest dotychczas to nie jadę. Kwestia ekonomiczna u mnie gra na dzień dzisiejszy znaczącą rolę.

 

Czarek , pewnie Mrągowo jest bardziej rozrywkowym miastem i jest więcej barów gdzie bez rezerwacji wbije się 20osób i każdy będzie miał gdzie usiąść.Po drugie niektórzy przyjadą z dziećmi i nie chciał bym żeby ktoś siedział za nimi i słał k___y . Po trzecie 40-50zł za obiad i przekąski do flaszeczki to chyba nie wiele.A idąc normalnie do baru trzeba wywalić 5zł na piwo i 40zł na flaszkę to chyba jest ''kwestia ekonomiczna''. No szkoda im nas więcej tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idąc normalnie do baru trzeba wywalić 5zł na piwo i 40zł na flaszkę to chyba jest ''kwestia ekonomiczna''.

Ja nie piję ;) . Moja panna też nie więc alko mamy z głowy, głównie mi chodziło o te 50zł/os- spojrzałem na menu, tam jest tania gastronomia i za 50zł tak naprawdę najem się i napiję z dziewczyną. Może to są dla niektórych śmieszne kwoty ale w dzisiejszych czasach rozrzutność nie jest pożądanym zjawiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można przyjechać, wejść do lokalu, nie zamawiając obiadów? jedynie coś do picia? Szczerze to nie przyjeżdżam na obiad, tylko spotkać się z ludźmi.... negocjował bym z barem, czy tam restauracja, aby kwestia menu i garmażerki była opcją indywidualną dla chętnych....

Z drugiej strony popieram po części zdanie Czarka... Planowałem przyjechać z kimś, ale bez przesady, nie będę wydawał set złotych, za godzine w jakiejś knajpie...

Edytowane przez roqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście podchodzę do tego negatywnie, w Mrągowie nie wynajmowaliśmy sali i było w porządku

To prosze opisz swoje negatywy za proponowana lokalizacja i forma spotkania, a jeżeli masz jakieś propozycje podaj je tu.

 

Moja panna też nie

 

Nigdy nie mów za druga osobę że czegoś nie robi lub nie lubi Twoja dziewczyna pozna fajna ekipę z forum i drinka wypije no chyba że ktos zakazuje...

 

 

A czy można przyjechać, wejść do lokalu, nie zamawiając obiadów

 

Tak oczywiście nikt ci nie nakazuje

 

 

Z drugiej strony popieram po części zdanie Czarka... Planowałem przyjechać z kimś, ale bez przesady, nie będę wydawał set złotych, za godzine w jakiejś knajpie...

 

Edi od 15 się zbieramy a do knajpki jak znajdziesz chwilkę także zapraszamy.

 

 

A dokładniej ?? z tym "siedzimy"

 

mamy w planie jakieś atrakcje na pewno nudzić się nie będziemy

 

 

 

 

Podsumowując wypowiedzi co nie których powiem po wojskowemu o co k...a kaman. Spotkanie regionalne mamy jak wszyscy zauważyli raz do roku a nie co tydzień jak nasze Olsztyńskie spotkania. Czy naprawdę wydanie raz w roku 30- 50 PLN jest dla was tak dużo, ja wiem że są ciężkie czasy drożyzna okrutna ale nikt nie ma zamiaru nikomu nic sponsorować. Pozdrawiam

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak oczywiście nikt ci nie nakazuje

O tego typu odpowiedz mi chodziło.

 

nikt nie ma zamiaru nikomu nic sponsorować.

 

święte słowa i tego się trzymajmy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info w pierwszym poście

 

 

Dzięki Pawłowi (PAFO) udało się wynegocjować dobrą cenę za żarełko a mianowicie płacimy 30 PLN za obiad z 2 dań plus przekąski po ciepłym posiłku do wódeczki oczywiście.

Menu:

- rosołek lub zupa dnia

- de volaille z serem, schab zawijany z pieczarkami, medaliony z kurczaka do tego frytki, ziemniaczki plus surówka.

- zimne przekąski wędlina sałatka niespodzianka jajka w manojezie i coś jeszcze ale zapomniałem.

Alkohol we własnym zakresie lub jak kto woli do nabycia na miejscu w restauracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie dopisać + małżonka oczywiście z noclegiem

 

Żyje się raz a jeszcze nie trafiło się być w waszych stronach, wybiorę się rano to może coś i pozwiedzam zanim się spotkamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę mnie dopisać + małżonka oczywiście z noclegiem

 

Żyje się raz a jeszcze nie trafiło się być w waszych stronach, wybiorę się rano to może coś i pozwiedzam zanim się spotkamy

 

zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie: Żarełko jest po 30zł od osoby ( dzięki Pafo ;) ) także uważam, że cena atrakcyjna. Spot trwa od godziny 15.00 więc kto nie ma ochoty na lokal możne przyjechać i posiedzieć z nami na świeżym powietrzu do godz 18-19.00. Jeśli będzie pogoda i organizatorzy pozwolą, to wezmę grill i węgiel będzie możliwość grillowania. Planujemy też konkurencje na placu, ale nie bedziemy tradycyjnie zdradzać co i jak, dowiecie się na miejscu. Na pewno będzie ciekawie ;)

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności