Skocz do zawartości
robsONE20

siłowniki szyb pstrykaja a szyby sie nie otwierja

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosze moderatorow o nie kasowanie tematu przynajmniej do uzyskania odp, mam problem z szybami jak naciskam guziki to pstryka tak przy kazdej szybie ktora nacisne a szyby sie nie otwieraja ;/;/ rozebrane mam drzwi i wszystko wyglada ok, wiazki w progu i w module komfortu sprawdzalem i nie ma zadnych przerwan kabli ;/ wiec o co chodzi bo juz mam dosc ;//;/, dodam ze zamek centralny dziala wiec modol powienien byc ok i żadna szyba sie nie otwiera wiec nie chce mi sie wierzyć ze nagle kazdy silownik sie zrabal ;/ prosze o odp. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vag prawdę ci powie , podepnij odczytaj błędy , jeśli jest problem z komfortem a tak podejrzewam wyjdzie na vegu. Potem szukaj dalej. Z jednym masz rację nie ma opcji by wszystkie szyby miały padnięte siłowniki , jest jeszcze jedna opcja , uszkodzony moduł szyb w drzwiach kierowcy. Sprawdzałeś czy np szyba otworzy się klawiszem na drzwiach pasażera ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego podpinam pod vaga domowego i nie ma błędów w module komfortu, szyba żadna nie działa z żadnego guzika ;/, a tak poza tym wszystko jest ok, slyszalem ze podlaczanie pod kompa z domowego komputera jest ryzykowne bo jak masz jakiegos wirusa w lapku np to wskoczy do pokladowego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim passku mialem "wybite" te koleczki w szybie. Rozbierasz boczek..zdejmujesz takie gumy z blachy jak sciagniesz boczek..sa chyba jak pamietam w ksztalcie kolka, i tam powinienes miec "wbite" "wsadzone" takie 2 koleczki..jeden w drugi. Jesli tego nie masz moze to jest Twoj problem..bo ja wlasnie tak mialem. Silniczki pracowaly a szyba u gory. Wbilem koleczki i tylnie szybki smigaja az milo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego jak bys mogl zilustrować to ;p jakies zdj male bo nie wiem dokladnie o co chodzi, i czy to w drzwiach kierowcy ? bo mo zadna szyba nie dziala ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kołeczki tyczą się tylko drzwi tylnich , przednie są normalnie przykręcane na śruby.

 

Jesli by mechanizm się pouszczał a szyba pozostawała to możaby sprawzić ręką opuścić szybę.

 

Moim zdaniem rozebrać jedne drzwi i organleptycznie sprawdzić czy to za słaby prad czy mechaniczne zablokowanie. POpowiem że łatwiej rozbierają się przednie drzwi a do rozebrania trzeba mieć klucze spline 12-ramiene torxy do odkręcenia zamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a mi nie dziala ani jedna szyba;/, jesli chodzi o prad to musiał bym podpiąć czujnik i patrzec jakie wychodzi napiecie na poszczegolne kostki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności