Skocz do zawartości
makss

Spot letni 21 lipca 2012 - lotnisko Wilcze Laski koło Szczecinka -

Rekomendowane odpowiedzi

Na Szczecinek przez Drawsko, Czaplinek i inne wichury lepsza droga zdecydowanie krajowka a nie jakas polna sciezka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Szczecinek przez Drawsko, Czaplinek i inne wichury lepsza droga zdecydowanie krajowka a nie jakas polna sciezka.

 

Ooo widzisz - o taką odpowiedź mi chodziło :) Gdzie jest przycisk pomógł? Albo lubię to :lol:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Capslock lecisz od siebie z Okunicy czy jak,bo tez bym się dołączył.
Właśnie nie wiem czy w Mielnie nie zostane na noc u znajomych, ale to bede wiedział w sobotę rano.Choć sądzę że raczej wrócę do Okunicy bo jak zostanę to nie dojadę na spot. :D Edytowane przez capslock82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze Stargardu ktos leci,ewentualnie gdzie moge dolaczyc do Szczecina,chyba Chociwel co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że na Szczecinek to wiem, tylko którędy? km te same (chyba 2km różnicy) - tylko nie wiem, która droga lepsza bo jakoś nie miałem okazji tam jeździć - ostatnio do Świdwina z pół roku temu a dalej to nie pamiętam kiedy jechałem
Seba Leć na Drawsko przez Dobrą/ Węgorzyno/ Drawsko pom/ czaplinek itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali na msze zeby sloneczko w sobote bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma byc 16 stopni ale bez deszczu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.yr.no/sted/Polen/Vest-Pommern/Szczecinek/langtidsvarsel.html jest dobrze z pogodą :)

 

---------- Dodano o 12:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:53 ----------

 

A ile my będziemi mieć grilów ?? bo nie wiem czy brać coś na niego czy gotowe kanapki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź to teraz przetłumacz mondralo. Nie możesz podawać linków do stron z ludzkim językiem ? :P

 

A tu coś dla normalnych ludzi http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coamps.php?ntype=2n&id=1737 :P:D

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu tłumaczyć ?? Masz Szczecinek i rozkład pogody :)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie tyle ile aut:d , każdy ma po jednym:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co tu tłumaczyć ?? Masz Szczecinek i rozkład pogody
To miejmy nadzieję że ta twoja się sprawdzi (przynajmniej z tego gulgotania zrozumiałem że będzie słońce) bo na mojej pokazuje deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norweska strona o pogodzie nigdy nie zawodzi ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wątek i myślałem że 21 to niedziela a jak spojrzałem na stronę z pogodą okazało się że to sobota, kurde ostatnio nie poszedłem do diabetologa bo pomyliłem dni. Na spot też bym pojechał dzień po spocie. :P

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek co się z tobą dzieje ostatnio, albo dni tygodnia się mylą, albo zapomnisz saszetki z dachu albo nudzisz się i idziesz poleżeć do szpitala :) zakochany znów czy co ? No mów tu nam szybciutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien czy ze staruszkiem przyjedziemy bo od tygodnia w szpitalu lezy , woreczek zolciowy ma do wyciecia , jutro prawdopodobnie wychodzi , ale nie wiadomo kiedy do szpitala wraca .

 

Ty jesteś many... szybciej o takich rzeczach pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek co się z tobą dzieje ostatnio, albo dni tygodnia się mylą, albo zapomnisz saszetki z dachu albo nudzisz się i idziesz poleżeć do szpitala zakochany znów czy co ? No mów tu nam szybciutko.
Qrwa przyjadę się z wami pożegnać :P Dzisiaj znowu mnie karetka zawiozła do szpitala, dopiero wróciłem.
Ty jesteś many... szybciej o takich rzeczach pisz
On ma ważniejsze rzeczy na głowie, chyba chce zostać adminem na forum "Uno" :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qrwa przyjadę się z wami pożegnać :P Dzisiaj znowu mnie karetka zawiozła do szpitala, dopiero wróciłem.

l

 

Jaceq nie przesadzaj kazdy moze miec zly dzien, takze zdrowiej i przyjezdzaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra - zostawcie geriatrie w w spokoju - zawiaze sobie supelek i bedzie pamietal ;)

 

niech mnie teraz ktos oswieci - jak wyjezdzamy ze szczecina na te "laski" - o ktorej i gdzie - tylko konkretnie poprosze ...

 

BTW J@ca - jak sie jezdzi na lezaco - miales przynajmniej szyber-dach ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech mnie teraz ktos oswieci - jak wyjezdzamy ze szczecina na te "laski" - o ktorej i gdzie - tylko konkretnie poprosze ...
Też o to pytałem ale zero odzewu, chyba szczecin jedzie każdy sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności