Skocz do zawartości
makss

Spot letni 21 lipca 2012 - lotnisko Wilcze Laski koło Szczecinka -

Rekomendowane odpowiedzi

BTW J@ca - jak sie jezdzi na lezaco - miales przynajmniej szyber-dach ??
Qrwa jechałem pierwszy raz tyłem do przodu Crafterem z 2.5 l TDI ii z automatyczną skrzynią biegów. Sufitowałem i widziałem tylko nawiewy powietrza w dachu. Choć przez tylną szybę widziałem czarne chmury zbierające się do ulewy.
niech mnie teraz ktos oswieci - jak wyjezdzamy ze szczecina na te "laski"
Jak wyjedziesz na drogę krajową nr.3 to po wjechaniu na płyty (tzw. patatajki) po przejechaniu ok. 6 km. zobaczysz pierwszą laskę (leśnego ssaka lub jak kto woli maszynkę do lodów) i tak co kilkaset metrów do Chociwelskiej.:rotfl:

 

BTW poważnie, mnie też to interesuje bo nie wiem gdzie do was dołączyć (nie będę gnał do Szczecina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to określ się Michał gdzie się spotykamy i tam dojedziemy wszyscy ze szczecina , Łopiekun ogarnij temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zaraz sie okaże że nikt ze Szczecina nie jedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pytałem bo lecę ze Stargardu chyba sam bo nikt się nie zadeklarował,może w Chociwlu się wszyscy zgramy??parking po prawej przy sklepikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie o grilach i ewentualnie krzeselkach turystycznych bo miejsc siedzacych nie zapewniamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja posiedzę w combi sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombi - dobra opcja i daszek słoneczny jest:D

do jutra moi drodzy. jak coś walcie do mnie na komórkę - 503 548 896.

Ze Szczecina można pojechać na Wilcze Laski skrótem ale nie będę Wam mieszał. jak coś wrócimy tamtędy i Was wyprowadzę.

Pozdrawiam

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to określ się Michał gdzie się spotykamy i tam dojedziemy wszyscy ze szczecina , Łopiekun ogarnij temat

 

Musicie określić sami, bo ja nawet nie znam drogi. Poza tym nie mam jeszcze stuprocentowej pewności, że będę jechał, bo z moim autem ciągle jest coś nie tak :|:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musicie określić sami, bo ja nawet nie znam drogi. Poza tym nie mam jeszcze stuprocentowej pewności, że będę jechał, bo z moim autem ciągle jest coś nie tak

No to i tak... maps.google.com i poszedł... dodaj 30 min opóźnienia i już. Ogarnij się chłopie!

 

Powiem tak, jedźcie sobie tą trasą:

https://maps.google.com/maps?saddr=Szczecin,+Polska&daddr=Wilcze+Laski,+Szczecinek,+Polska&hl=pl&sll=53.610643,16.723983&sspn=0.085241,0.264187&geocode=FUBBLwMd7A7eAClZp9MAOAmqRzHzxIpfTtxaqQ%3BFZMIMgMdDzD_ACltKfReB4IBRzFlf9Rlka6DTA&oq=Szczecin&mra=ls&t=m&z=9

Jest ok, tylko tam kawałek w okolicach Drawska Pom. robią drogę, jest trochę wyboi ale tylko przez 2-3 km. Nie ma tragedii. Ja generalnie jak się zepnę to do Czaplinka w 1:15 dojeżdżam, no ale nie ma co się spieszyć więc spokojnie 1:40 możecie liczyć, później max 40 min z Czaplinka na miejsce też musicie liczyć, więc całość trasy powinna się w 2 godzinach zamknąć. Doliczcie jakieś 30 min opóźnień i macie 2 godziny i 30 min trasy! Czyli wyjechać powinniście o 10:00!

Gdzie się spotkacie... hm moim zdaniem najlepiej standardowo ostatnio na Lidlu w Zdrojach, mińcie sobie Struga, jadąc Walecznych, Dąbską na S3(A6) i dalej na Chociwel i bla bla bla... proste?

 

Alternatywą jest przejazd przez Płoty, Świdwin, Połczyn... ale 25 km więcej no i do Płot pewnie będzie dosyć wolno jak na tą trasę... ze względu na urlopy itd. itp.

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś przegapiłem czy qrwa coś mi się pojepało, odmieniamy nie w tych przypadkach co ty tylko ja Tygrysku poprawiam:

jedźcie sobie
Jedźmy sobie
1:40 możecie liczyć
1:40 możemy liczyć
Doliczcie
Doliczmy
macie
mamy
powinniście
powinniśmy
spotkacie
spotkamy

Tak że Tygrysku czekam na was na parkingu na Chociwelskiej o 10:30

Poza tym nie mam jeszcze stuprocentowej pewności, że będę jechał, bo z moim autem ciągle jest coś nie tak
Nawet nie pitol, z tego co Leoś napisał, też będzie poradzi nasz król od passatów coś na pewno. Nie wiem jak to wygląda poza listą ale wiem że nie była aktualizowana od jakiegoś czasu (bo mnie nie ma). Ale troszkę nas będzie. Ja na pewno biorę aparat i będę robił fotoreportaż. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq zmien lekarza albo zacznij brac polowe:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
J@ceq zmien lekarza albo zacznij brac polowe
A jepnąć ci ? Jak Dominik pisze byście, zrobicie, przejedziecie a powinien pisać że to zrobi wszystko z nami. A zresztą nie pirdol tylko bierz wlepę dla mojego młodego zanim nalepi sobie wlepę forum "Uno" :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Dominik pisze byście, zrobicie, przejedziecie

 

Dominik to coś mi się zdaje nad morzem odpoczywa i dlatego tak pisze... ale może mi się tylko zdaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zresztą nie pirdol tylko bierz wlepę dla mojego młodego zanim nalepi sobie wlepę forum "Uno" :rotfl:

 

Mam tylko mala czarna bedzie pasowala do tego przystanku?

Jutro spot wlosko-niemiecki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejni będzie na miejscu bo jedzie skąd indziej, a że nikt tu nie ma jaj i nie pisze skąd i gdzie i jak wyrusza Szczecin to napisałem. Jak chcecie to jeździjcie osobno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko mala czarna bedzie pasowala do tego przystanku?
włoch jest czerwony ale na szybę może sobie nakleić. :D

 

---------- Dodano o 20:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:29 ----------

 

Zejni będzie na miejscu bo jedzie skąd indziej, a że nikt tu nie ma jaj i nie pisze skąd i gdzie i jak wyrusza Szczecin to napisałem. Jak chcecie to jeździjcie osobno...
Tygrysku siem nie denerwuj bo jeszcze w tak młodym wieku pikawka ci powie papa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi jestem najspokojniejszym człowiekiem chodzącym po świecie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi jestem najspokojniejszym człowiekiem chodzącym po świecie...
Ja też tylko kur*a czemu nikt nire pisze o której wyjeżdża, potem będę z młodym kwitł na parkingu na Chociwelskiej. A może to nie jutro ten spot. Trochę mnie to wkurza bo odmówiłem Joli wyjazdu na Piknik Country w Sułominie ze względu żeby zobaczyć wasze mordy. Zajadę do Szczecinka i się okaże że źle zrobiłem. Ludzie w ostatni dzień powinno szumieć w wątku. A tu c***nia. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko kur*a czemu nikt nire pisze o której wyjeżdża, potem będę z młodym kwitł na parkingu na Chociwelskiej. A może to nie jutro ten spot.

 

Nie czekaj tylko wal prosto do polczyna polecisz ze mna skoro sie zorganizowac nie moga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksiu ja też tak zrobie lub w Szczecinku tam gdzie Maciek pisał się zamelduję , ale jak coś będę fonował do Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności