Skocz do zawartości
DJ.Tuning

Spoty by DJ.Tuning vol.III Spot 16:09.2012

Rekomendowane odpowiedzi

Tu trochę pojechałeś. Nie byłeś na placu więc nie możesz nic na ten temat stwierdzić, ani czy zła lokaliza, ani czy zła sceneria że o organizacji całości nie wspomnę.

Jest tam miejsce na wszystko, i na jak to nazwałeś głupoty i na grilla.

A organizacja uważasz że jak ma wyglądać? Miejsce ustronne, fajnie położone, bez obawy że zjawią się niebieskie misie, można na spokojnie rozłożyć grilla, i spokojnie posiedzieć, a jednocześnie jest miejsce żeby młodziki się bezpiecznie wyszaleli nie zagrażając nikomu.

Piotrze

Przekonałeś mnie. Gratuluje pomysłu, lokalizacji, organizacji i super frekwencji :padam:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na podkarpaciu tak to niestety wygląda jest kilka osób porozrzucanych po całym woj w samym Rzeszowie jest hmm niech policzę tylko JA :D, był jeszcze Vanil ale aktualnie wypasa owieczki i robi oscypki z Zakopanym, Piotrek coś działał ale brak zainteresowania zniechęca dlatego zaangażował się w Moto Sanok i dał sobie spokój z VW Passat, łódzkie mocno stoi spotkaliście się i spocik w Bieszczadach Wam się udał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brak zainteresowania zniechęca

 

Dokładnie tak

 

 

Piotrek coś działał... ...zaangażował się w Moto Sanok i dał sobie spokój

 

Działa dalej ;-) ale już nikogo nie namawiam

Parę razy dostałem jedynie za starania po uszach za zaśmiecanie skrzynki zaproszeniami...

Więc jeśli ktoś ma ochotę to nas nawiedzi ale nic na siłę. Pełna informacja jest o każdej imprezie.

 

Z moto-sanok nie muszę nikogo prosić, rzucam hasło i przyjeżdża 10-15 aut forumowych + kolejne 10 z poza forum, z czego zawsze kilka osób zapisuje się na forum.

 

Ja tak czy inaczej na forum jestem może już nie tak aktywny jak dawniej ale i czasu mniej, Ale szczerze to utożsamiam się przede wszystkim ze społecznością vw-passat.pl i nie prędko się to zmieni ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami

 

myślę że można zlikwidować ten dział

 

wystarczy obdzwonić ludzi i spot jest

 

ale........

 

pozostaje nadzieja że może ktoś....

 

Piotrek luz nikogo nie zmusisz i h.. i w d....

 

może jadnak zlikwidować ten region ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regionu nie będziemy likwidować ;-) i dalej będę informował o spotach przeze mnie organizowanych, i wciąż mam nadzieję że coś ruszy. W moto-sanok mam kilka passatów i namawiam ich do pozaglądania na nasze forum.

Ostatnio odwiedził nas na spocie mały rarytas, któremu nie odpuszczę ;-) B3 VR6 kompresor 280 kucy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kasujcie, ale łącze się z regionem i Sanokiem. ;) Powoli i do przodu, ale na podkarpackim to nawet bardzo poowoli. ;)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w samym Rzeszowie jest hmm niech policzę tylko JA

a ja to co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja to co??

 

A ty to Rabarbar a nie RZ :-D Hehe słoma z butów wystaje a zapędy wielko miejskie ma :-D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty to Rabarbar a nie RZ Hehe słoma z butów wystaje a zapędy wielko miejskie ma

ale urodzony w Rzeszowie i niestety ale nie dane mi jest przebywać za często w Rabarbarowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja to co??

wybacz ale już tak dawno nie miałem okazji zobaczyć Twojej mordki że zapomniałem że żyjesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wybacz ale już tak dawno nie miałem okazji zobaczyć Twojej mordki że zapomniałem że żyjesz

ja jak widzę miśkowóz w Rzeszowie to patrzę czy w nim nie siedzisz ale jakoś nigdy Cię nie wypatrzyłem ;) musimy w październiku umówić się na jakiegoś mini bo na razie to jestem tak zapracowany że nawet na komputer nie chce mi się wieczorami siadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dyskusja wrze. Szkoda jedynie że nie na temat zainteresowania spotem wrześniowym.

 

Więc panowie kto chętny na Humniska??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam ze względu na pracę a wg mnie w Humniskach rewolucji niestety nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
umniskach rewolucji niestety nie będzie

 

Ja to już sam nie wiem gdzie zrobić spota żeby nasze forum przyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt pózno się dowiedziałem rozesłał bym zaproszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to już sam nie wiem gdzie zrobić spota żeby nasze forum przyciągnąć.

 

przecież dobrze wiesz, że o miejsce tu nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki typowy rodzinny czy samemu też można zaglądnąć?:)

 

 

Wybiera się ktoś z Rzeszowa lub okolic?

Może pojedziemy razem. Mam wolne miejsca w aucie,

Edytowane przez Quasar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powita.

Bd akurat po weselu ale moze dam radę gdzieś w jurowcach bym do was dołączył jak bd lecieć na Humniska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle w zjawieniu się na spocie przeszkodzą niedzielne meczyki ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności