Skocz do zawartości
bary75

Centrowanie założonego koła zamachowego ... ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do wymiany koła dwumasowego w moim pasku i mam pytanie: czy trzeba je jakoś wycentrować ??? Jeżeli tak, to czy jest specjalne narzędzie, czy też wystarczy tak "na oko" aby skrzynia weszła bez problemu. Jeżeli jest jakieś urządzenie centrujące, to dajcie jakiś namiar na nie, lub może macie jakiś patent jak to zrobić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koła nie trzeba jedynie tarcze idealnie w otworze i ściskasz dociskiem, jak występuja sprzęgła samonastawne SAC to do nich potrzebny jest przyrząd np. http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=sac&category=18554&description=1 ale nie wiem jakie masz sprzęgło bo występowały i te pospolite jak i samonastawne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koła nie trzeba jedynie tarcze idealnie w otworze i ściskasz dociskiem, jak występuja sprzęgła samonastawne SAC to do nich potrzebny jest przyrząd np. http://moto.allegro.pl/listing.php/s...&description=1 ale nie wiem jakie masz sprzęgło bo występowały i te pospolite jak i samonastawne

 

nie widzialem w zadnym passacie B5 B5FL sprzegiel samonastawnych. Ja tam zawsze nastawiam na oko i jest ok.

Znajomi mechanicy wykorzystali ze zmielonej skrzyni ten walek co wychodzi ze skrzyni, po prostu ucieli go flexem i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dwumas i sprzęgło LUK'a.

 

 

OK, czyli wystarczy na oko, aby skrzynia weszła bez problemu. Dziękuję koledzy za wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności