Skocz do zawartości
jamal_2005

Przedni zestaw pod Rockford Fosgate punch P500-2 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje porady kogos bardziej doswiadczonego w car audio niz ja. Szukam przedniego zestawu pod wspomniany wyzej wzmacniacz. Trafil mi sie w naprawde dobrej cenie i zal bylo nie kupic, wiadomo ze najwyzsza polka to to nie jest ale nie jest chyba tragicznie. Slucham hip hopu, zalezy mi na tym zeby woofery schodzily nisko bo nie chce pakowac skrzynki na tyl. Ma byc sam przedni zestaw, pozniej moze dojdzie tyl jak bedzie malo. Jesli chodzi o przedzial cenowy to tak naprawde nie gra roli no ale wiadomo ze wszystko w granicach rozsadku, czyli moze zestawy za 20k pln sobie podarujmy :) Jak narazie chodzi mi po glowie DLS R6A ale moze ktos poda jakies alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa takie skrzynki i takie - sprawdz u mnie w temacie, tam jest zdjecie skrzynki nie zabierajacej prawie miejsca ;)

a jesli chodzi o system tylko na przöd to gruntem wszystkiego sa dobrze wytlumione drzwi i stabilnie zamatowane glosniki n adrewnie albo metalu.

glosniki z tylu? co ma to dac? muzyka gra z przodu , a stereo ma 2 kanaly, wiec przez glosniki z tylu robisz sobie kaszke akustyczna.

znam nawet takich bardzo dobrze co glosniki z tylu calkiem odlaczyli ;)

co do systemu z przodu to wiele jest dobrych. poszukaj troche na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim to aucie będzie grało? ja mam morel hybrid ovation i bas z przodu jest wystarczający, jeśli nie zalezy Ci tak na cenie, to polecam i to bardzo MOREL Elate 6.2 dwudrożny, albo jeszcze lepiej 6.3 trój drożny, wtedy woofer daje dobry i mocny bas bo glośniczki są do tego stworzone, średniak daje to co najlepsze a tweeter dopełnia reszte. Tweetery też mają znakomite :) DLS przy tym to naprawdę mały pikuś ;) tylko do tego potrzebujesz mocny i konkretny jakościowo też piec, bo glośniczki mają 200W rmsu :)

pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności