Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

VIRTUAL TUNING

Rekomendowane odpowiedzi

Poprosiłbym o zrobienie czerwonych lamp.

DSC_0180.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłbym o zrobienie czerwonych lamp.

dsc0180ua.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobi mi ktos czarne szyby ? jedno zdjecie sam bagaznik a drugie bagaznik i tylne drzwi. z gory dzieki p.s mozna by jeszcze do tych szyb srodek felg w fiolet zrobic.

20100731147.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobi mi ktos czarne szyby ? jedno zdjecie sam bagaznik a drugie bagaznik i tylne drzwi. z gory dzieki p.s mozna by jeszcze do tych szyb srodek felg w fiolet zrobic.

Nie wiem jaki ten fiolet chcesz, jak coś to pisz poprawimy:)

tylji.th.jpgobieg.th.jpgtylfiolet.th.jpgobiefiolet.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś można zrobić z tym zdjęciem,na tak by było jakieś inne,lepiej widoczne auto itp

 

 

 

 

 

dzięki

DSCF8408a.jpg

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim zdjęciem :D

 

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 17:54 ----------

 

fota troche kiepska :

http://img146.imageshack.us/i/20110215004m.jpg

ale poprosze o

1. drugi zestaw dwururki po prawej stronie

2. drugi zestaw dwururki po prawej stronie i i na niebiesko ta czrna blende pod zderzakiem

W miarę ok wyszło:) Jakby było lepsze zdjęcie to by mi się nie zlewały przerwy z samochodem :D

kolorv.th.jpgruraw.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomogłem? Kliknij pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomogłem? Kliknij pomógł

kolego!:

2.7 Nie upominaj się o punkty pomógł - są dobrowolnie dodawana przez autora danego wątku. Jeśli nie doda punktu sam - nie stawiaj go w niezręcznej sytuacji - widocznie nie ma tego w zwyczaju lub uznał, że jednak nie pomogłeś wystarczająco.

Pomagasz za punkty? to nie PAYBACK; ''Zbieraj punkty odbieraj nagrody'' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem znam regulamin, tylko większość użytkowników NIE WIE o istnieniu tego przycisku, a jeśli go widzą to i tak nie wiedzą po co on i kiedy go użyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznał pomógł: 1

no kolega juz kiedys przyznal wiec wie o co kaman;)

ile razy to ja juz na PW dostawalem zdjecia do obrobki (nawet ktos zarzyczyl sobie aby mu pokolorwac sofe(kolega z sb ;) ) mysle, ze robi sie to "z grzecznosci" wiec punktow mi nikt nie da na PW, nie ma co sie upominac czy jakos szczegolnie przywiazywac wage. Wiem, ze niektorym podnosi morale, ale... wiesz co jest.

Swoja droga miloby bylo gdyby prace docenili choc w ten maly sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga miloby bylo gdyby prace docenili choc w ten maly sposob.

O to tylko chodzi. O nic więcej. Też zrobiłem kilkanaście rzeczy o które prosili mnie różni na PW, a jeśli chodzi o pomógł to mi zależy dlatego żeby inni widzieli że jednak coś wnoszę w to forum i jeśli ja będę potrzebował czegoś to będą inaczej patrzeć:) Wiadomo że takie rzeczy robi się bezinteresownie, ale miłe jest to żeby jednak ktoś to w jakiś sposób doceniał a jeśli może odwdzięczał się tym samym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dobrze: otoz to.

Zwrocilem Ci uwage, zebys nie naciskal na innych tylko dlatego... dokonczenie na pw ;)

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli można miał bym prośbę:

1. chciał bym zobaczyć jak będzie wyglądał cały chromowany grill w kolorze matowej czerni (takiej jak znaczek VW)

2. chciał bym zobaczyć jak będzie wyglądał cały chromowany grill w kolorze matowej czerni (takiej jak znaczek VW) i lampy i kierunkowskazy bardzo delikatnie przydymione

IMG_7897.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli można miał bym prośbę:

1. chciał bym zobaczyć jak będzie wyglądał cały chromowany grill w kolorze matowej czerni (takiej jak znaczek VW)

2. chciał bym zobaczyć jak będzie wyglądał cały chromowany grill w kolorze matowej czerni (takiej jak znaczek VW) i lampy i kierunkowskazy bardzo delikatnie przydymione

grillu.th.jpglampys.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o lekki VT.

http://img404.imageshack.us/img404/2747/dsc000101c.jpg zdjęcie nienajlepsze, cóż..

Jeśli można to:

1 opcja: smoked front, jeśli da radę to lampy, wszystko w zderzaku + znaczek w grillu

2 opcja: smoked oprócz reflektorów + jeśli da radę to wstawić angel eyes z ciemnym środkiem.

 

Wymagania :D

Z góry dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wstawilby ktorys z was ta felge z 2 foto do tego passata i lekko go obnizyl,bede wdzieczny bardzo

dpp0026o.jpg

1450801774.jpeg

Edytowane przez kris87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosiłbym o lekki VT.

http://img404.imageshack.us/img404/2747/dsc000101c.jpg zdjęcie nienajlepsze, cóż..

Jeśli można to:

1 opcja: smoked front, jeśli da radę to lampy, wszystko w zderzaku + znaczek w grillu

2 opcja: smoked oprócz reflektorów + jeśli da radę to wstawić angel eyes z ciemnym środkiem.

 

Wymagania

Z góry dzięki !

jeśli chodzi o inne lampy, to daj zdjęcie na żywo takich lamp najlepiej z tej samej pozycji, bo inaczej szkoda mojej roboty bo i tak brzydko będzie. troche mi ten znaczek nie wyszedł, jak bardzo chcesz to poprawie :)

bezlamp.th.jpgcaloscm.th.jpg

Jeśli za dużo ściemnione też pisz to poprawimy:)

 

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

 

Koledzy wstawilby ktorys z was ta felge z 2 foto do tego passata i lekko go obnizyl,bede wdzieczny bardzo

Nie wiem czy mnie z gleba nie poniosło jak coś pisz :)

aaaaay.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności