Skocz do zawartości
Poochini

YouCan Drive wiarygodność z AC / kradzież

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W czerwcu zbliża mi się koniec ubezpieczenia na auto. Najtaniej wyszła mi składka OC + kradzież w YouCanDrive, bez udziału własnego przy szkodzie lub kradzieży. Firma jest córką ErgoHestii. Zastanawiam się, czy warto tam ubezpieczyć czy poszukać Axa, Liberty, itp. Macie jakieś doświadczenia z nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja ci powiem tak, z tymi wszystkimi firmami jest tak pięknie wszystko jak podpisujesz umowę, ale odpukać gdy coś się stanie to potem problemy albo nie chcą kasy całej wyopłacić itp. Zobacz jak ubezpieczałem swojego paska wszędzie składki średnio wychodziły mi przy OC+AC+NNW itk ze zniżkami 60% ok 1800 zł a jak poszedłem do PZU, WARTA itp z tych znanych wychodziło mi już po 2100. Więc moim zdaniem o coś musi chodzić potem przy odszkodowaniu. Oczywiście nie twierdzę żę PZU czy WARTA jest też super ubezpieczalnią ale ja jednak wolałem wybrać coś pewniejszego i dopłacić kilka 100-ek.

 

Z tych ci np pisałeś to tak AXA i AVIVA to tragedia w sensie otrzymania jakiś informacji jak podpiszesz umowę to już spi......... :) chciałemw jednej i drugiej uzyskać moją historię ubezpieczenia to prosiłem się ok 3 tygodnie codziennie. Robią ze wszystkim łaske. Jak byś chciał z tańszych to masz kod promocyjny do Liberty :)

2011-72455851

Edytowane przez wozny83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam polecam Generali obok salonu fiata w Dabrowie Górniczej jest biuro małe, w którym za dobra kase wyliczy ci dziewczyna ubezpieczenie. Polecam to moja koleżanka niebawcie się w inne firmy bo potem bedziecie mieć problemy z uzyskaniem odszkodowania to moja rada , a jak zależy ci na samej kradzieży to jest taka opcja mini casco w PZU polecam fajna opcja jeśli komuś się nieprzelewa kasa tą opcje ma mój tata i jest zadowlony.

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja tam polecam Generali obok salonu fiata w Dabrowie Górniczej jest biuro małe, w którym za dobra kase wyliczy ci dziewczyna ubezpieczenie. Polecam to moja koleżanka niebawcie się w inne firmy bo potem bedziecie mieć problemy z uzyskaniem odszkodowania to moja rada , a jak zależy ci na samej kradzieży to jest taka opcja mini casco w PZU polecam fajna opcja jeśli komuś się nieprzelewa kasa tą opcje ma mój tata i jest zadowlony.

 

Polecam to miejsce, tak jak pisze kolega. Obsługa bardzo miła i dobre ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności