Skocz do zawartości
komanch

Czujnik zamka pokrywy maski silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

czy ktoś mi podpowie, w którym dokładnie miejscu znajduje się czujnik zamka pokrywy maski silnika w b6, ten który odpowiada za uruchomienie alarmu?

chce się tam podpiąć z dodatkowym zabezpieczeniem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poz.5

zam.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu odnośnie przedniej maski, czy Ktoś wie jak można ją otworzyć awaryjnie...? Znaczy w razie puszczenia linki.. czyli gdy klameczka od środka odpada, Jak się tam dostać ? Grila nie wykręci się bo śruby są pod maską..hmm przerabiał Ktoś kiedyś coś takiego ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klameczka od środka odpada a linka jest na wierzchu to pozostają kombinerki:)

 

Może to uda się jakoś przez kratki grila:

[video=youtube_share;2_ctH7sF9Z4]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze w tych kratkach to nie wiele miejsca, a w B6 w przeciwieństwie do audi gril jest przykręcony wkrętami, a nie na zatrzaskach.. Ciekawe jak jest to w B6 realizowane :) w razie czego warto wiedzieć.. tylko jak linka się zerwie gdzieś pod maską to się do niej kombinerkami też nie dostaniesz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.. czyli gdy klameczka od środka odpada, Jak się tam dostać ?

Zrozumiałem że klamka przy nogach odpada, dlatego poleciłem kombinerki.

Nie mam żadnej B6 na podorędziu żeby podejść i zobaczyć jak to wygląda z bliska. W jakimś AUDI (chyba 80) kumpel miał podobną sytuację. Linka zardzewiała w otulinie i nie chciała "pociągnąć" zamka. Wjechał na kanał i jakoś od spodu to otwierał. Ale w starszych autach nie było tak ciasno pod maską.

 

A na naszym forum znalazłem coś takiego

http://www.forum.vw-passat.pl/threads/3568-Awaryjne-otwarcie-maski-(pokrywy-silnika)

może pomoże.

Edytowane przez harry_poznan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka i przepraszam za OT :) przeskoczę tam :) choć to B5 nie B6 to grile trochę się różnią :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez Lupus28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności