Skocz do zawartości
cniedzi

Błędny komunikat "Service Now" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sprawa dotyczy B6 2.0 TDI BMA i wskaźnika pozostałych km/dni do przeglądu. Otóż ok. 2 tyś. km przed przeglądem postanowiłem sprawdzić pozostałą do niego liczbę km naciskając przycisk z symbolem klucza i włączając zapłon -> wynik "Service Now" ??? Ale ok, mówię podczas przeglądu wyzeruję i będzie ok. Od jakiegoś 1000 km w dół przed przeglądem każdorazowo po normalnym włączeniu zapłonu miałem prawidłowy komunikat "Service in 900,800,... km" (jednocześnie stosując poprzednio opisaną metodę ręcznego sprawdzenia, cały czas był komunikat "Service Now" ??? ).

W trakcie przeglądu skasowana została tzw. inspekcja, i po włączeniu zapłonu nie ma żadnego komunikatu dotyczącego Sevice'u - OK, ale przy ręcznym sprawdzeniu cały czas mam "Service Now".

 

Czy wie ktoś może WTF, czyli o co chodzi :) ???

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naciskając przycisk z symbolem klucza i włączając zapłon -> wynik "Service Now"

Tym sposobem kasuje się właśnie ową inspekcję. Żeby ją dokończyć brakowało Ci jeszcze jednego ruchu - kliknąć raz krótko przycisk minut przy zegarze. "Service Now" w tym wypadku oznaczało, że wyświetlacz znajduje się w trybie zerowania.

 

Jeżeli chcesz sprawdzić ilość dni do przeglądu - wsiądź do auta, zamknij drzwi włącz zapłon i dopiero wtedy wciśnij przycisk z kluczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego. Człowiek uczy się całe życie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności