Skocz do zawartości
xnianx

gwizd w okolicy bagażnika po 80km/h co jest !!??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich potrzebuję pomocy. W moim Passacie z 2002 r gwiżdże w tylnej części autka ( okolice bagażnika ) ale najlepsze jest to ze po przekroczeniu 80km/h. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc czy ktoś wie o co chodzi ? może miał ktoś już podobny problem i uporał się z nim już. dodam jeszcze że auto jest w 100% bezwypadkowe i wykluczone są jakiekolwiek dziury w aucie. PROSZĘ O POMOC !! ;] pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz oryginalny bat anteny radia,bywa że zamienniki potrafią generować taki dźwięk,jak i antena od CB;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz oryginalny bat anteny radia,bywa że zamienniki potrafią generować taki dźwięk,jak i antena od CB;-)

 

antena od cb odpada bo jest schowana. a antena od auta hmmm nie pomyślałem o tym szczerze mówiąc. sam bat antenowy mam zamiennik ale jak miałem oryginał to też gwizdało... ale odkręcę i sprawdzę. dzieki za pomoc i proszę o więcej podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz oryginalny bat anteny radia,bywa że zamienniki potrafią generować taki dźwięk

 

oryginał także

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zwróć uwagę, czy sama podstawa anteny (element do którego ją przykręcasz) nie jest przypadkiem sparciała. u mnie uszczelka zaczynała już odłazić i szumiało. Plus - poszedłbym w innym kierunku - może spróbuj ustawić klapę bagażnika na zamku? minimalnie dosuń, czasem nawet 0,5mm ciaśniej i potrafi być dużo ciszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz problem jest rozwiązany. problem tkwił w antenie odkrecilem ja przejechalem sie i swistu nie bylo ;] dzieki za rady ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności