Skocz do zawartości
migor

przejście z kluczyka na scyzoryka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przy ostatnim zamykaniu pasiora przekręciłem kluczyk ale....trzy razy. Padła mi wkładka w drzwiach kierowcy :/

 

W tej chwili mam otwieranie/zamykanie wszystkich drzwi przy przekręceniu zamku w drzwiach przednich (kierowcy lub pasażera). Chciałbym przy okazji dorobić sobie scyzoryk i otwierać drzwi z pilota. Żadnego alarmu nie mam.

 

Czy wkładki w ogóle się naprawia czy musze szukać nowej i w takim wypadku będę miał nowy klucz? Poradzcie prosze co powinienem zrobić żeby mieć działający scyzoryk z pilotem. Z góry dzieki,

Michał

Edytowane przez migor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stacyjka a wkładka. Najłatwiej to chyba kupić sterownik radiowy wyglądający identiko jak ori scyzoryk i dołożyć do paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory, po sobocie jeszcze słówka myle :) pol7777 - wolałbym jednak mieć klucz i pilot w jednym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pol7777 - wolałbym jednak mieć klucz i pilot w jednym..

 

 

a co on Ci napisał ??

 

 

kupić sterownik radiowy wyglądający identiko jak ori scyzoryk i dołożyć do paska.

 

 

dokładasz sterownik np coś z tego : http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&order=bd&string=alarm+scyzoryk+vw

 

 

i gotowe :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinNS

Witaj Kolego. Miałem ten sam przypadek. Padły mi wszystkie wkładki zamków ale na szczęście miałem centralny na pilota z alarmem. Alarmu się pozbyłem bo tylko problemy z nim były. Więc postanowiłem zmienić sobie kluczyki na tzw. Scyzoryk. Jestem bardzo teraz zadowolony chociaż koszt wcale nie jest drogi nie wspominając o centralce to dorobienie kluczyka u mnie kosztowało 120 zł za sztukę więc nie jest źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kluczyk dorabiałeś z kodowaniem immo czy bez?? Sam zestaw w zakupie nie jest drogi tylko czy jak kupie w/w zestaw to później bez problemu będę mógł odpalać auto ze scyzoryka. Tak po za tym mam zwykły kluczyk + pilot. Jak to najlepiej zrobić żeby mieć scyzoryka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko........jest tu ktoś na forum kto dorabia ten plastik od scyzoryka ? (kluczyk) na centralny zamek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie miałem kluczyk i pilocik. Dostawiłem sterownik nowy (w zestawie dwa gołe scyzoryki), wymieniłem mechanizm zamka od kierowcy, dałem scyzoryki klucznikowi do zrobienia i przelożenia immo. Koszt wyfrezowania obu i przełożenia immo to 160 zł. Cały czas zamykam pilotem, ale całkiem niedawno zauważyłem że klucz elegancko chodzi w stacyjce ale drzwi juz nim nie zamkne. Warto taki mod zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam założony sterownik firmy stig-bloker 60. Koszt sterownika to bodajże 105 zł + kolejne 70 zł założenie bo niestety sam nie dałem rady :) W zestawie są 2 kluczyki scyzoryki, wystarczy dociąć groty i przełożyć immo. Jak na razie jestem bardzo zadowolony wszystko jest z nim ok :-)

Edytowane przez bart2289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Tak jak koledzy zakupiłem sterownik radiowy bo mój passek miał tylko ryglowanie z kluczyka. W zestawie były 2 scyzoryki. Piloty działają dobrze, nie mogę się do tego przyczepić. Jednak jakość grotów nie jest już rewelacyjna. Cały czas używam ori klucza do palenia auta a scyzoryk służy jako pilot, mimo tego mechanizm wyrobił się przy zwykłej zabawie. W pozycji zamkniętej odstaje jakieś 1 cm na końcu grota od obudowy. W pozycji otwartej luzy są duże. Nawet bardzo duże. Tak więc koledzy zwróćcie uwagę na jakość tych scyzoryków.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Tak jak koledzy zakupiłem sterownik radiowy bo mój passek miał tylko ryglowanie z kluczyka. W zestawie były 2 scyzoryki. Piloty działają dobrze, nie mogę się do tego przyczepić. Jednak jakość grotów nie jest już rewelacyjna. Cały czas używam ori klucza do palenia auta a scyzoryk służy jako pilot, mimo tego mechanizm wyrobił się przy zwykłej zabawie. W pozycji zamkniętej odstaje jakieś 1 cm na końcu grota od obudowy. W pozycji otwartej luzy są duże. Nawet bardzo duże. Tak więc koledzy zwróćcie uwagę na jakość tych scyzoryków.

 

Pozdrawiam

Piotrek

 

Ja przy wyrabianiu u klucznika wymieniłem groty na lepszej jakosci. Nie to żebym sam na to wpadł. Poprostu klucznik mi to zaproponował, bo te orginalne są gó**o warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przy wyrabianiu u klucznika wymieniłem groty na lepszej jakosci. Nie to żebym sam na to wpadł. Poprostu klucznik mi to zaproponował, bo te orginalne są gó**o warte

 

Widzę, że humor pozostał Ci rodem z gimnazjum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloker Stiga kupiony, jutro montaż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności