Skocz do zawartości
dzygit56

Navihaven do passata

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich moze ktos podpowie czy bedzie pasowal Navihawen do mojego paska ma obecnie mcd a chce zmienic na nowe navihaven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasować będzie ale to chyba nie jest najlepszy wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam navih. i powiem ci żebyś dał sobie spokój. Poszukaj czegoś innego... cokolwiek innego z chin ale na windowsie będzie już lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pasować będzie ale to chyba nie jest najlepszy wybór

ja mam navih..... i nie narzekam ale teraz są nowsze radia kwestia kasy i oczekiwań :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam navih..... i nie narzekam ale teraz są nowsze radia kwestia kasy i oczekiwań :P

 

Do mojego obecnego auta chłopaki ściągają po 550 dolarów z chin bardzo fajne stacje oparte o system android więc na tą chwilę nie widzę sensu żeby kupić naviheaven czy nawet te stacje na win ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mojego obecnego auta chłopaki ściągają po 550 dolarów z chin bardzo fajne stacje oparte o system android więc na tą chwilę nie widzę sensu żeby kupić naviheaven czy nawet te stacje na win ce.

 

ale 550$ to ok 1900pln - to nie jest jakaś super cena...!!! i w tej cenie można już wybrać coś "markowego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym że markowe stacje nie dają takich możliwości jak ta na androidzie bo na alpine ciężko hmm... pograć a angry birds ;) poza tym odpada koszt ramek bo stacja ma kształt ori radia a ja za taki adapter pod radio 1 din zapłaciłem ~150 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
markowe stacje nie dają takich możliwości jak ta na androidzie bo na alpine ciężko hmm... pograć a angry birds

 

no jeśli to jest wyznacznik jakości radia wg. Ciebie to ja nie mam pytań.......

 

Podczas jazdy i tak raczej nie pograsz, a obecnie telefon na andku można kupić za 300-400 pln.... a skoro tak ci na tym zależy to zakładam że masz smartfona na androidzie właśnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności