Skocz do zawartości
Piotrekkk

Wahacz dolny tył - czy każdy jest taki sam?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam B6 z 2005 roku (model 2006), mam do wymiany wahacze dolne duże, mam numer części z ASO i jest to:

1K0 505 311 AB

Kupiłem okazyjnie od znajomego takie wahacze, ale mają inny numer, mianowicie:

1K0 505 357

Wyglądają podobnie, ale nie wiem czy będą pasować, może ktoś podpowiedzieć, sprawdzić?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem w nieodpowiednim dziale czy nikt nie wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam B6 z 2005 roku (model 2006), mam do wymiany wahacze dolne duże, mam numer części z ASO i jest to:

1K0 505 311 AB

Kupiłem okazyjnie od znajomego takie wahacze, ale mają inny numer, mianowicie:

1K0 505 357

Wyglądają podobnie, ale nie wiem czy będą pasować, może ktoś podpowiedzieć, sprawdzić?

 

ten drugi jest od golfa i octavi ale holendrzy twierdzą że niby pasi:

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=nl&u=http://www.onderdelenlijn.nl/voorraad/resultaat.aspx%3Fonderdeelnummer%3D1k0505357%26onderdeel%3Ddraagarm%2Blinks-achter&ei=sHZiT7bgHoWLswago_z4BQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&ved=0CC0Q7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3D1K0505357%26hl%3Dpl%26biw%3D1024%26bih%3D505%26prmd%3Dimvns

 

Jak już je,masz to sprawdź fizycznie i daj cynk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn tego drugi, czyli 357 na moich oczach facet demontował z B6, więc dlatego założyłem, że będzie pasował... mam je, ale jeden jest na aucie zniszczony i dlatego kupiłem drugi i zanim dam wszystko mechanikowi do wymiany to chciałem spradzić, bo sam to jak sprawdzę, na oko wygląda ok, ale nie wiem jak w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to podepnę się do tematu z zapytaniem. Czy tuleje w tylnym dolnym wahaczu w modelu o którym mowa są wymienne , czy trzeba cały wahacz wymienić ? Dokładniej chodzi o ten wahacz , na którym wspiera się sprężyna. Szukam takich tulejek ale jedyne na co trafiłem to , to na Allegro :

 

http://allegro.pl/tuleja-wahacza-audi-vw-febi-germany-promocja-i2236596189.html

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności