Skocz do zawartości
vwmarco

Trzęsie autem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pewiem problem z moim autem ,trzęsie nim na postoju jeżeli auto jest pochylone przodem w dół,w odwrotnej sytuacji czyli tyłem w dół jest też odczuwalne tylko lżej.Szukałem na forum czegoś podobnego lecz nie znalazłem takiej sytuacji.Może ktoś ma pomysł w czym problem.:hmmDodam że silnik to 2.0 TDI 170KM.Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci to pomoże kolego, ale ja gdy kupiłem auto, miałem dwu-mas na śmieci. Gdy jechałem 10km/h by już się zatrzymać na światłach, było czuć jak delikatnie rzuca autem. Tyle wiem, tyle mogę powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło dwumasowe to raczej nie jest bo kompletne sprzęgło z kołem zostało wymienione i nie chce mi się wierzyc że po ok 20tyś kilometrów znów jest do wymiany,ale dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolego, gdy auto stoi, i silnik pracuję otwierałeś maskę? Patrzyłeś czy silnik ma wibrację?

Koło dwumasowe to raczej nie jest bo kompletne sprzęgło z kołem zostało wymienione i nie chce mi się wierzyc że po ok 20tyś kilometrów znów jest do wymiany,ale dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem tylko jak auto stało na równej powierzchni i nie zauważyłem nic niepokojącego-wibracji-jak na silnik diesla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale przecież auto od wiatru by się na postoju nie trzęsło tym bardziej VW. Napęd jest na przód wiec ja szukałbym tylko w okolicach silnika i ewentualnie skrzyni biegów, no bo coś musi te wibracje wytwarzać.

Sprawdzałem tylko jak auto stało na równej powierzchni i nie zauważyłem nic niepokojącego-wibracji-jak na silnik diesla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź pompki któraś może już powoli nie domagać i to też może być tego przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompki sprawdzałem i jest wszystko ok-zastanawiałem się czy może któraś z poduszek silnika jest uszkodzona i dlatego jak auto jest pochylone to wibracje z silnika są mocno odczuwalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym myślałem.

pompki sprawdzałem i jest wszystko ok-zastanawiałem się czy może któraś z poduszek silnika jest uszkodzona i dlatego jak auto jest pochylone to wibracje z silnika są mocno odczuwalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to całkiem prawdopodobne że to mogą być poduszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale wolałbym nie wymieniac kompletu poduszek bo cena nie jest zbyt mała a ciężko wyczuc która mogłaby byc uszkodzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobry mechanik zajrzy pod auto, to będzie wiedział która poducha do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności