Skocz do zawartości
Czesiek_nh

Kabelek od elektrozaworu pompy wtryskowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam problem z odpalenie mojego paska, gdyż nie mam napięcia na kabelku od elektrozaworu w pompie wtryskowej. I tu moje pytanie, gdzie można znaleść jakąś kostkę, albo coś, żeby sprawdzić go po kawałku, a nie rwać od razu całej instalacji? I czy winna moze być stacyjka?

Auto muszę odpalać na krótko tzn. kabel od "-" na akumulatorze no i do pompy, a najlepsze jest to, że po odpaleniu mogę wyciągnąć kluczyki ze stacyjki, a on dalej chodzi :D

 

POZDRAWIAM, i z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adso

Bezpiecznik sprawdziłeś? Nr 15. Jak to podłączasz do "-"? kabelek czarno-biały od zaworka jest z "+", a korpus to masa. Wg schematu kabelek ten wchodzi bezpośrednio do skrzynki bezpieczników bez żadnych kostek po drodze więc dziwne, że nie ma na nim napięcia. Poruszaj bezpiecznikiem bo też czasem nie styka w gnieździe. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adso, pomyliło mi się podłączony był faktycznie do plusa :) A jeżeli bezpiecznik jest dobry, to możliwe, żeby kabelek wyleciał z tej kostki z bezpiecznikami, czy raczej mało prawdopodobne, i zacząć się martwić nad stacyjką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adso

Najpierw bezpiecznik, kabelek żeby z kostki wyleciał to mało prawdopodobne, zresztą możesz sprawdzić, musisz opuścić skrzynkę el. z zaczepów i poruszać kostkami. Zaworek jest podp. do 9 od lewej G2 biała z tyłu. Jak stacyjka to powinny Ci nie działać jeszcze inne rzeczy np. światełko w schowku, kontrolka płynu chł., grzanie świec. Tylko jak masz podpięty zaworek od aku to przez niego to wszystko zasilasz więc tak jakby wszystko ok, a nie jest. trochę zabawy:) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kabelek był odłączony, to wszystko działąo poprawnie, bo nie wiedziałem co jest grane i pared ni męczyłem się z odpaleniem, no i świece grzały, rozrusznik kręcił, a paliwa nie było :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę się dostać do tych kostek :/ Gdze dokładnie sa te zaczepy? bo nie chciałem nic urwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności