Skocz do zawartości
Passkiewicz

Wasze opinie o BMW e39.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:] Chciałbym zapytać was czy wiecie coś na temat BMW e39. Dokładnie 520d(136km) Jak auto się prowadzi. Czy w środku jest dużo miejsca. Jak ten silnik sobie radzi. Spalanie itp. Dziękuje. Pozdrawiam:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra fura , warto kupić z udokumentowanym przebiegiem .

Duzo osób woli wersje 3.0 bo niewiele wiecej pali a moc juuz jest spora i dźwięk lepszy ;)

Mowa o wersji przed liftowej rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa o roczniku 02,03.

Dobra fura , warto kupić z udokumentowanym przebiegiem .

Duzo osób woli wersje 3.0 bo niewiele wiecej pali a moc juuz jest spora i dźwięk lepszy ;)

Mowa o wersji przed liftowej rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z b5 do bmw 530d m-pakiet po lifcie,wrażenia bezcenne,u mnie 193 koniki robią robotę,prowadzenie i komfort o wiele lepsze niż w pasku,dużo się naczytałem o silnikach i dlatego wybrałem 3.0 diesel,tak jak kolega wyżej napisał moc spora przy umiarkowanym spalaniu no i oczywiście dzwięk to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak. Na pewno będzie to silnik 520d ,potrzebuje dużego wygodnego auta, które mało pali no i nie jest zawali drogą. Myślę ze ta 520d zrobi robotę.

Przesiadłem się z b5 do bmw 530d m-pakiet po lifcie,wrażenia bezcenne,u mnie 193 koniki robią robotę,prowadzenie i komfort o wiele lepsze niż w pasku,dużo się naczytałem o silnikach i dlatego wybrałem 3.0 diesel,tak jak kolega wyżej napisał moc spora przy umiarkowanym spalaniu no i oczywiście dzwięk to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szukaj odpowiedniego egzemplarza i bierz

Zima w tym roku sniegiem nie atakuje zbytnio ,drogi czyste także mozna zainwestować w bmw:P heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trochę mnie dziwi, że nie poszukasz informacji na forum BMW. Auto nieporównywalnie lepsze od Passata i to pod każdym względem. Ojciec znajomego ma 530d. Zdecydowanie ten silnik - 2.0 mają jakieś tam wady (te 136 konne, montowane też w E46), ale niestety nie znam dokładnie tematu - forum BMW pomoże i wyjaśni. Bierz automat - 3,0 pod maską, porzadny automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem informacji na forum BMW bardzo dużo teraz wiem. Ale co mi zaszkodziło zadać pytanie tutaj? Kto pyta nie błądzi.:]

Witam

 

Trochę mnie dziwi, że nie poszukasz informacji na forum BMW. Auto nieporównywalnie lepsze od Passata i to pod każdym względem. Ojciec znajomego ma 530d. Zdecydowanie ten silnik - 2.0 mają jakieś tam wady (te 136 konne, montowane też w E46), ale niestety nie znam dokładnie tematu - forum BMW pomoże i wyjaśni. Bierz automat - 3,0 pod maską, porzadny automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.0 pali 8 ropuchy , a 2.0 około 6 litrow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to i ja podzielę się moim doświadczeniem z BMW

Brat miał 530d po lifcie sporo goniłem tym samochodem,dobra moc umiarkowany apetyt na ropę świetne prowadzenie.

Znajomy odkupił to autko na dzień dzisiejszy ma przejechane 360tys.poza materiałami eksploatacyjnymi typu wahacz,jakieś klocki tarcze nic sie nie psuje w tym autku także mogę polecić z czystym sumieniem,skrzynia automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności