Skocz do zawartości
POLMOS

Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

tak ten co ma przy torach warsztat,,za puwis-em podajrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ten co ma przy torach warsztat,,za puwis-em podajrze..

 

Jak kasowałem swoją B4 to chciał ją ode mnie odkupić ale kręcił nosem, silnik mu się nie podobał (tak na marginesie to gość na tym silniku dalej jeździ i bardzo chwali :P) aż w końcu zaproponował kwotę, która było o połowę niższa niż dostałem za niego po rozebraniu na części :D

Szczerze mówiąc to po jego podejściu do mechaniki, które wtedy miałem okazję poznać, nie dałbym mu do zrobienia raczej nic w swoim samochodzie ale z drugiej strony... chciał jak najmniej zapłacić więc pewnie było w tym więcej ściemniania niż oceny faktycznego stanu auta - no nic, było, minęło - po "urazie" u mnie ani śladu :) Pozdrów Go ode mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak ten co ma przy torach warsztat,,za puwis-em podajrze..

 

podziekuje za tych panów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kasowałem swoją B4 to chciał ją ode mnie odkupić ale kręcił nosem, silnik mu się nie podobał (tak na marginesie to gość na tym silniku dalej jeździ i bardzo chwali :P) aż w końcu zaproponował kwotę, która było o połowę niższa niż dostałem za niego po rozebraniu na części :D

Szczerze mówiąc to po jego podejściu do mechaniki, które wtedy miałem okazję poznać, nie dałbym mu do zrobienia raczej nic w swoim samochodzie ale z drugiej strony... chciał jak najmniej zapłacić więc pewnie było w tym więcej ściemniania niż oceny faktycznego stanu auta - no nic, było, minęło - po "urazie" u mnie ani śladu :) Pozdrów Go ode mnie!

 

 

pozdrowie:beach:to moj koles i nie chwalac go zna sie na vw,,a jak to w zyciu bywa,,ja sprzedaje chcem jak najwiecej a ten co kupuje chce jak najmniej zaplacic,,tak juz jest w zyciu:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biznes is biznes :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pełen luksus, tam jednak tego nawet na zdjęciach nie było a tutaj bajera, ja już kilka rzeczy z niektórymi obgadałem typu co będziemy robić oprócz alkoholizowania się... mam tutaj na myśli jakiś sport, gry i zabawy... więc Panowie i Panie jedźmy rodzinnie
Przetłumacz to mojej, a nawiasem mówiąc to chciałaby żeby ją wszystkim pokazywać i kłamać jaka to jest sliczna i jakie ma fajne szmaty itd. itp. Ja jadę się zabawić spotkać takich samych wariatów jak ja, tu pójść, tam pójść, pośmiać się niekoniecznie pochlać. A tak patrzy się na ciebie na którą kobitkę spojrzysz a potem wymawianie w pokoju. Ja ku..a wyrosłem z tego. Jesteśmy razem i mamy wspólne życie ale czasami trzeba od siebie po prostu odpocząć. Takie zabawy zostawiam młodym albo Kuczlawowi, który przeżywa nową młodość przy boku ślicznej dziewczyny.
Ucho jadę z Tobą i do tego Twoją padaką
No to coś się zmieniło, bo w zeszłym roku miał jechać ogórek i to przez Zieloną Górę. Młody jak na razie to tylko "straszysz" jak w zeszłym roku. Na miesiąc przed wyjazdem, umilkłeś. Tak że nie miej nam za złe że Ja-cuś ci nie wierzę bo na spoty też nas "straszysz" i nie dojeżdżasz. Owszem zaskoczony bym był jakbyś się pojawił na ogólnopolskim.
Młody nie rzucaj słów na wiatr tak jak w tamtym roku
No właśnie
Jasne! Chyba Magirusem albo innym autosanem
No widzisz Wojtku nie tylko ja tak uważam.
J@ceq wstępnie oferował podwózkę ale w jedną stronę, zobaczymy jak się ułoży.
Raczej na pewno pojadę dlatego nic się nie zmienia.
Bije sie z myslami - jechac czy nie...
A co stoi na przeszkodzie? Ogólnopolskiego nie można porównać z niczym innym. :P
Spoko, spoko.... Czekam tylko na wypłatę
Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Was lubię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z niektórymi obgadałem typu co będziemy robić oprócz alkoholizowania

 

 

No Ładnie , przecież tam nie ma co robić oprócz picia:lol:lol3:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie :P ja pykam z tenisa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No Ładnie , przecież tam nie ma co robić oprócz picia
No tak, niektórzy tam jadą aby pić. A podziwiać widoki można, np. oglądać fajnie zrobione auta, podyskutować o motoryzacji, pokazać jakiemuś userowi kto jest kim na forum i czekać na efekty może ktoś komuś da w ryj :rotfl: Pośmiać się z Adamsa na żywo a nie tylko przez ekran, Poznać Dara i synDara :haha Można wziąć udział w wyczynach sportowo rekreacyjnych jak przeciąganie liny, jazda na orientację wraz ze zgadywaniem zagadek (np. ile linii jest na maszcie), jazda passatem z piłką na masce, przepychanie passata na czas, wymiana kół w passacie, jazda passatem na torze przeszkód i nie tylko na czas. A wieczorem przy ognisku pośpiewać i skosztować rodzinnych wyrobów kuchni, browarów i gorzelni z różnych rejonów naszego kraju. I nie przesadzać, nie przesadzać jak ja w zeszłym roku. :P Sama kultura i spotkanie staropolsko i rodzinnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ja pykam z tenisa

 

chyba kieszonkowego :haha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ja pykam z tenisa
chyba w Penisa :P<lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pośmiać się z Adamsa na żywo a nie tylko przez ekran, Poznać Dara i synDara Można wziąć udział w wyczynach sportowo rekreacyjnych jak przeciąganie liny, jazda na orientację wraz ze zgadywaniem zagadek (np. ile linii jest na maszcie), jazda passatem z piłką na masce, przepychanie passata na czas, wymiana kół w passacie, jazda passatem na torze przeszkód i nie tylko na czas. A wieczorem przy ognisku pośpiewać i skosztować rodzinnych wyrobów kuchni, browarów i gorzelni z różnych rejonów naszego kraju. I nie przesadzać, nie przesadzać jak ja w zeszłym roku. Sama kultura i spotkanie staropolsko i rodzinnie.

 

 

Wszystko się zgadza :D ale pogoda musi dopisać :D , Nie ogólnie to świetna impreza , no tylko nie przesadzać jak powiedział nasz starszy druh J@ceq :beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to widzę , że w końcu żonka pozwoliła ci na wyjazd :P :p :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiesz ile gadania
U mnie było szybko i prosto - Jedziemy na zlot ? - Sam se ku..a jedź - No i ku..a jadę, może nie sam ale z młodym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie było podobnie jak u Jacka

rozmowa pełna kultury :P

i jadę sam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może nie sam ale z młodym

a zawiezie cie przynajmniej ??

w sensie - z uprawnieniami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a zawiezie cie przynajmniej ??

w sensie - z uprawnieniami ??

 

Jeszcze trochę czasu ma na zdanie egzaminu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności