Skocz do zawartości
POLMOS

Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

to ustalcie panowie dokładną godzinę wyjazdu ze Szczecina , a my dopasujemy się i dołączymy w Deszcznie :)

ja osobiście planowałem startować tak koło pierwszej w nocy , ale to jeszcze sprawa umowna

a zatem czekam na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. i tak nie wszyscy na 23 zajadą, będzie poślizg z godzinę

2. po drodze będziemy się pewnie zatrzymywać

3. ostatnio Weso chciałbym zauważyć, że średnią miałeś najmniejszą więc wziąłem na Ciebie poprawkę, że mistrzem kierownicy to Ty nie będziesz :)

4. poza tym będzie co tam robić na pewno... ja przynajmniej leżeć nie zamierzam :) przy okazji można na miejscu wioskę ogarnąć.

No, ale skoro tak krzyczysz to zaproponuj coś sam a nie walisz głucho: NIE i na tym koniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie lepsza opcja kimnac sie i w nocy wyjechac, typu 2-3, niz potem na sile szukac zeby sie przespac:d, nawet o 5 jak bysmy wyjechali nie było by źle, w sumie dużo zależy od pogody, bo jak bedzie taka jak w tamtym roku, to nie ma sensu jechać tak wcześnie, chyba że Pawłowi do chaty si ezwalimy o 8:30

 

Ps. Mistrzem kierownicy to ja już jestm:P

Edytowane przez Weso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mnie to już dynda ze względu na to, że reszta Szczecina olała sprawę widocznie... może być ta 2 jak dla mnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik ustawiajcie się z Dużym bo po drodze możecie się spotkać. Ja jak pisałem mam troszkę zapieprzu przed wyjazdem dlatego nie chcę się konkretnie umawiać. A wyjadę jak wypocznę, nie będę miał zmiennika dlatego wyjadę jak wstanę. Albo o 2 albo o5 rano nie będę zapindalał na złamanie karku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży ma lekko nam nie po drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że reszta Szczecina olała sprawę widocznie
Ale jakiegoś hura-odzewu się spodziewałeś? Jak ktoś ma w perspektywie nocną jazdę od 22-8 a później koczowanie w pokrzywach pod płotem do 16-stej, to co się dziwisz.

Dla mnie nocna jazda ma sens, bo dziecko mi będzie spać w aucie. Na początku założenie było takie, że Blop mi odstąpi wyrko, bo będzie tam już od czwartku. A że szefowa ośrodka się nade mną ulitowała (albo Blopa jej się szkoda zrobiło, że ktoś w nogach będzie mu się wiercił ;) ) i przygotuje wcześniej wolny domek, to taki plus dla mnie.

 

---------- Dodano o 18:46 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:45 ----------

 

Dominik ustawiajcie się z Dużym bo po drodze możecie się spotkać.
Ciężka ustawka by była, bo ja będę się starać ograniczać postoje, żeby się Oliwka nie obudziła. Chyba, że na mnie byście czekali w okolicach Poznania, to wtedy resztę drogi można razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jakiegoś hura-odzewu się spodziewałeś?

Wcześniej wszyscy się odezwali ale bez konkretów...

Poza tym wyraźiłem się wcześniej co można od tej 8-9 robić... chociażby po drodze na obiad się zatrzymać jakiś normalny ciepły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co szum ? czy tak cięszko się zgadać? czy nie lepiej wszyscy razem sobie jechać ? i weselej i przyjemniej. Rozumiem Dużego ma małe dzieciaczka. Ale reszta mogła by się zgadać , a nie ku...a jak zawsze nażekać . Jacek ma rację zawsze są poślizgi i postoje więc troche będziemy się bujać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży ma lekko nam nie po drodze
Taa ale w połowie drogi możecie się zjechać. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie skończmy z tymi kłótniami , docinkami i spięciami

dogadajmy się jak normalna i zgrana grupa

mimo , że nie jestem ze szczecina to proponuję wam wyjazd z miasta o godzinie drugiej , a my do was dołączymy w deszcznie

teraz proszę o spokojne i grzeczne wypowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie z Dużym się spotykamy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie wyjeżdżać o 2 w nocy, to już na miejscu. Jak ok. 23-iej, to w okolicach Poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeżeli można wiedzieć jak sobie dasz radę od tych godzin rannych? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to pytasz Zejni?

Duży--tak jak uzgodniliśmy miesiąc temu,będziemy dusić właściciela aby domek był Twój dostępny wcześniej (Oliwka) jeśli coś będzie nie tak,to prześpicie się w naszym lub innym zastępczym (komputer 2dni przed terminem ,,rozdziela rezerwację domków po numerach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jeżeli można wiedzieć jak sobie dasz radę od tych godzin rannych?
Yyy?
A że szefowa ośrodka się nade mną ulitowała (albo Blopa jej się szkoda zrobiło, że ktoś w nogach będzie mu się wiercił ) i przygotuje wcześniej wolny domek, to taki plus dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa nie zauważyłem ;) spoko oko :D Widzimy się na miejscu pewnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak będzie panowie i panie ;) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności