Skocz do zawartości
POLMOS

Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

:lol mogłeś coś lepszego wymyślić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogłeś coś lepszego wymyślić

np nie jade bo tam nikt nie pije :lol

 

aa bo takie nuuudy w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to i ja coś skrobnę w temacie - im bliżej zlotu, tym bardziej żałuję, że nie jadę i tym bardziej rośnie moja frustracja spowodowana pracą (a dokładniej jej miejscem), bo to przez pracę nie mogę jechać :/ ale już teraz wiem, że w przyszłym roku jak się sytuacja będzie chciała powtórzyć to rzucę w cholerę tą robotę i jadę :D

Bawcie się dobrze - o to jestem spokojny ;) i wracajcie cali i zdrowi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudy nie nudy ja przed chwilą z Jolą rozmawiałem i wychodzi że ja będę przed wyjazdem miał emocje. Jutro wywalam listwę muszę się dogadać kiedy mi zrobią panowie. 20 jadę na spływ Regą, Łysy i Shaft będę się przetaczał przez waszą wioskę. 26 kończy się spływ. 27 młodzież wraca na rowerach do ośrodka. 28 mam termin rezonansu komp. i 28 młody zdaje 7 raz na p.j. tego samego dnia robię zaopatrzenie do firmy na czas mojego niebytu w firmie. I potem wyjazd mam nadzieję że znowu nie będę miał kłopotów z hamulcami. Szkoda mi ciebie POLMOS kupuj passata, Adamsa nie ma to nie ma kto pić. Bo ja nie piję jestem woźnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wracajcie cali i zdrowi!

 

cali to może tak,ale czy zdrowi,,na pewno nie wątroby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie ciężko , ale damy radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma co owijać w bawełnę... Ogłaszam wszem i wobec, że:

Szczecin wyrusza koło godziny 23:00 w nocy z czwartku na piątek

Jedziemy trasą: https://maps.google.com/maps?saddr=Szczecin,+Polska&daddr=Szwajcarska,+Pozna%C5%84,+Polska+to:Wawrzkowizna.+O%C5%9Brodek+Sportu+i+Rekreacji,+Be%C5%82chat%C3%B3w,+Polska&hl=pl&ie=UTF8&sll=37.0625,-95.677068&sspn=38.41771,86.572266&geocode=FUBBLwMd7A7eAClZp9MAOAmqRzHzxIpfTtxaqQ%3BFdBgHwMdIkkDASmhrDoAuFsERzFPjUfLuSvvQg%3BFajEDgMdfesmASGSXjjhyNgX3w&oq=wawrzko&mra=ls&t=m&z=7

Dlaczego tak wcześnie, ano jak niektórzy zauważyli, lepiej zajechać wcześniej, odświeżyć się i na wieczór być jak nowy niż jechać w dzień i ledwo żyć na wieczór! Z doświadczenia jednego ogólnopolskiego na którym byłem również uważam to za dobry pomysł.

 

Jeżeli są chętni na wspólną podróż to proponuję spotkać się przy Lidlu w Zdrojach o tej 23:00, od nas bliziutko na wyjazd na ekspresówkę...

 

Ktoś chętny to kopiuje listę i niżej się dopisuje

 

1. Magda/Weso + Martyna/Zejnowski

2. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale bedziemy ok 6 rano tam, to gdzie ty chcesz przezimowac?? skoro domki pozniej beda oddane?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie przyjechać już w nocy, jeśli taka wola.Pamiętajcie tylko,że rejestracja zaczyna się w Piątek o godź 16.00

(do 13.00 ludzie zwalniają domki,potem sprzątanie itp. więc my odbieramy klucze do Waszych domków ok. 15.30) pozdr. Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. ... ja tam jestem za mi wsio ryba

 

---------- Dodano o 23:06 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:05 ----------

 

Możecie przyjechać już w nocy jeśli taka wola.Pamiętajcie tylko,że rejestracja zaczyna się w Piątek o godź 16.00

(do 13.00 ludzie zwalniają domki,potem sprzątanie itp. więc my odbieramy klucze do Waszych domków ok. 15.30) pozdr. Blop

 

 

Blop damy rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeżeli lecicie tą trasą to ja , drań i frytek dołączymy się w Deszcznie za Gorzowem do was :)

w grupie zawsze raźniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja chyba dołacze do was w Deszcznie z familią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blop damy rade

 

W to nie wątpie.

Auta zostawicie za szlabanem ośrodka-forum ma wykupiony abonament na miejsca parkingowe od godź. 15.00

i wcześniej nikt nie zostanie wpuszczony autem przez ochronę terenu ośrodka.

Reszta ośrodka jest ogólnodostępna więc poprostu pozimujecie na plaży czy trawce/ławce i tyle.

Później zapodam w oficjalnym wątku specjalny nr.kom do mnie i Hugstera (pod który od godź 14.00 w Piątek---przez cały Ogólnopolski będziecie mogli trynkać w razie potrzeby). pozdrowionka.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok 6 rano tam, to gdzie ty chcesz przezimowac??

A co Ty pierwszy raz jeździsz z forum na zloty? Jaka 6 rano... jak na 10 dojedziemy to będzie dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będzie wycieczka kulturo-poznawcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczecin wyrusza koło godziny 23:00 w nocy z czwartku na piątek
Hehehe, Weso, a Ty o której startujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, Weso, a Ty o której startujesz?

on chce w nocy po tych drogach jechac 11 godz:d odcinek 500 km:), teraz zwątpiłem;d, jak na moje oko jak bedziemy max godzina 7, domek dostaniemy po 15.30, to bedziemy po drodze zrypani, nie prespisz sie :D chyba ze na plazy jak pogoda pozwoli, wieczorem jedno piwo i spac:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak po S3 a pózniej A2 to moim zdaniem spokojnie 7-8 godzin wam zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak po S3 a pózniej A2 to moim zdaniem spokojnie 7-8 godzin wam zajmie.

wiem:) zejnik jeszcze nie wie, bo jego ostatnia podróż do poznania byla Cinquecuento:d to moze i jechał dłuzej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności