Skocz do zawartości
POLMOS

Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od nas 5-ka dzieci? A oprócz Oliwki i Natalki kto i w jakim wieku?

 

 

z nami jada nasze dwie pociechy:D Julita 11 lat i Kamila 8lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie

Czytam tutaj o nocnych wypadach :D

Pamiętajcie tylko,że na teren ośrodka wstęp będzie od godź 8.30rano,natomiast domki,jeśli właściciele ośrodka dadzą radę przygotować,to będziemy umożliwiać ,,wejściówkę'' wcześniej niż o 16.00 ;)

 

p.s

Duży--tak jak uzgodniliśmy miesiąc temu,będziemy dusić właściciela aby domek był Twój dostępny wcześniej ;) (Oliwka) jeśli coś będzie nie tak,to prześpicie się w naszym lub innym zastępczym ;) (komputer 2dni przed terminem ,,rozdziela rezerwację domków po numerach :wmorde)

 

Nikt więcej (oprócz Dużego i ,,załogi'') nie zostanie wpuszczony przed 8.30 rano,na teren ośrodka ze względu na uzgodnienia organizacyjne z właścicielami ośrodka. pozdr. Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie Blopik :)

do 8:30 będziemy robić rozpoznanie terenu ( gdzie można zakupić % w razie nagłego braku ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz raczej nie braknie,mam wstawione 80 litrów zacieru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(Oliwka)

 

Eeeee fuck off ja też chce się wyspać - nie obchodzi mnie to mam mieć kojo jak zajadę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeeee fuck off ja też chce się wyspać - nie obchodzi mnie to mam mieć kojo jak zajadę :D

 

Patrzcie go, CC kupił i już wielki Pan i władca :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oprócz Dużego i ,,załogi''
Eeeee fuck off ja też chce się wyspać - nie obchodzi mnie to mam mieć kojo jak zajadę :D

 

:wmorde:D

zielony to ma dookoła płotu ..... trawy od zajeb.....ca :lol:D kocyk przyniese :cmok :D :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko , żeby była równiutko przycięta i bez rosy bo nam Łysy się przeziębi i odgniotków dostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt więcej (oprócz Dużego i ,,załogi'') nie zostanie wpuszczony przed 8.30 rano,na teren ośrodka ze względu na uzgodnienia organizacyjne z właścicielami ośrodka. pozdr. Blop
Będzie blokada wjazdu i wyjazdu z ośrodka :P
Eeeee fuck off ja też chce się wyspać - nie obchodzi mnie to mam mieć kojo jak zajadę
Patrzcie go jakie panisko się zrobił, przesiadł się do lepszego auta i już marszczy kichawę, a dalli tam z resztą pospólstwa. Co się wychyla przed szereg. ;)
Patrzcie go, CC kupił i już wielki Pan i władca
No właśnie to napisałem powyżej.
zielony to ma dookoła płotu ..... trawy od zajeb.....ca kocyk przyniese
Bardzo dobrze pokazać mu gdzie szereg :lol
tylko , żeby była równiutko przycięta i bez rosy bo nam Łysy się przeziębi i odgniotków dostanie
Ale sobie Łysinę podrapie na ściernisku. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma więcej chętnych na domki Rancho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma więcej chętnych na domki Rancho?

Michale daj sobie spokój, domki już dawno po układzie są rozdzielone i nie martw się o całą sprawę. Niepotrzebnie Ci dupę zawracają. Wszystko już dawno jest ustalone, kto, gdzie jak i dla kogo... jak to w Polsce bywa wszystko jest odgórnie narzucane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
domki już dawno po układzie są rozdzielone
Pyta dlatego, bo opiekun każdego regionu miał u siebie wypytać u siebie kto chętny na rancho.

A Ty, Zejni, piszesz o jakichś układach. Wnioskuję, że chciałeś do brdy, ale ktoś Ci ranczo narzucił odgórnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem do rancho od razu ;) ale generalnie nie o to mi chodzi :P to tak bez podtekstów było, spoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałem do rancho od razu ;) ale generalnie nie o to mi chodzi :P to tak bez podtekstów było, spoko ;)

powiedz że na koniu chcesz w nocy pojeździć:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam western sobie na pewno urządzę... :) trochę wolnego w końcu będę miał...

 

aaa Damiano, czy partyjka ala Roland Garros nadal aktualna?

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michale daj sobie spokój, domki już dawno po układzie są rozdzielone i nie martw się o całą sprawę. Niepotrzebnie Ci dupę zawracają. Wszystko już dawno jest ustalone, kto, gdzie jak i dla kogo... jak to w Polsce bywa wszystko jest odgórnie narzucane.

 

:zliscia :D

właśnie po to Dominik,aby nikt nam o jakiś układach du.py nie szklił---domki ranczo dostali do dyspozycji Opiekunowie (Zachodniopomorskie i Śląskie najwięcej :bleblebo Was jedzie najwięcej na Ogólnopolski) i od Opiekunów czekamy na info z nickami oraz rozlokowaniem w Ranczo :D

 

p.s

Ciebie Mondziołku sympatyczny,poznałem jako jednego z PIERWSZYCH w Twoim regionie,więc kto jak kto,ale Ty sam układ masz (lub możesz mieć na luzaku) a ściemniasz tutaj :lol :haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciebie Mondziołku sympatyczny,poznałem jako jednego z PIERWSZYCH w Twoim regionie,więc kto jak kto,ale Ty sam układ masz (lub możesz mieć na luzaku) a ściemniasz tutaj

Ty mnie w to małpo nie mieszaj :D:krzeslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przykrością muszę oznajmic ,że nie będzie mnie na zlocie,bo dostałem info o nie wpuszczaniu na teren ośrodka aut innych niż passaty,a szkoda,bo bardzo chcieliśmy tam z Wami byc :sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności