Skocz do zawartości
gruby 30

zlot vw-passat w UK 29.06-01.07.2012

Rekomendowane odpowiedzi

widzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ja. co sie tu dzieje??!! kto ode mnie kupil bra? bo tak: pisal i zagadywal do mnie na pw andrew uk a dzwonil do mnie gosc firmujacy sie jak andrew ale z glosu to byl Adas... za duzo razy Adam gadalem z Toba przez telefon zeby Cie nie poznac. a ze masz inny numer to pikus. i w twarz tez gadalismy i wiem jaka masz gadke. wiec czemu chlopie klamiesz jak gowniarz? ile Ty masz lat? nie rob z noramlnych ludzi frajerow...

michal.... troche Ci sie dziwie... takie tajemnice robisz ze Adam byl... przeciez kazdy wie ze adam ma auto na pl blachach bo go sciagnal a teraz juz znaja dokladnie numery.... po co takie tajemnice robicie... kazdy chcial zobaczyc jak sie bawailiscie a tu lipa, nikt nic nie podejrzy bo twarz adasie sie pojawi i lipa byla nie?... a tu jest lipa jeszcze wieksza bo wyszlo ze sobie klitke zrobiliscie i sie chronicie czy co... zalosne to jest niestety. kazdy tu jest w odpowiednim wieku, a jak sie robi takie domowe przedszkole to sory... dorosnijcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz ja. co sie tu dzieje??!! kto ode mnie kupil bra? bo tak: pisal i zagadywal do mnie na pw andrew uk a dzwonil do mnie gosc firmujacy sie jak andrew ale z glosu to byl Adas... za duzo razy Adam gadalem z Toba przez telefon zeby Cie nie poznac. a ze masz inny numer to pikus. i w twarz tez gadalismy i wiem jaka masz gadke. wiec czemu chlopie klamiesz jak gowniarz? ile Ty masz lat? nie rob z noramlnych ludzi frajerow...

michal.... troche Ci sie dziwie... takie tajemnice robisz ze Adam byl... przeciez kazdy wie ze adam ma auto na pl blachach bo go sciagnal a teraz juz znaja dokladnie numery.... po co takie tajemnice robicie... kazdy chcial zobaczyc jak sie bawailiscie a tu lipa, nikt nic nie podejrzy bo twarz adasie sie pojawi i lipa byla nie?... a tu jest lipa jeszcze wieksza bo wyszlo ze sobie klitke zrobiliscie i sie chronicie czy co... zalosne to jest niestety. kazdy tu jest w odpowiednim wieku, a jak sie robi takie domowe przedszkole to sory... dorosnijcie.

 

siweta prawda, i niech sie gowniarze bawia he, dla mnie starcilo to forum zaufanie . Pobs dobrze zrobiles ze sie z tego wywyiazales bo jak widze rozwiazywales problemy w piaskownicy i powiem ci szczerze ze i mnie to by zmeczylo. dawalem rade do dzisiaj he , jak ktos posiada moj numer to jestem na lini, zagladam bo lubie i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tutaj jeszcze wiecej dodac?

podzielam zdanie Zibiego, Grzesia i Macka.

z jednego mozemy sie tylko cieszyc - ze nie pojechalismy bo tylko bylyby zmarnowane kilometry i wku....ie a mogloby sie tez zle skonczyc.... wiadomo jak wodeczka dziala na wiekszosc ludzi.

najbardziej wkurzyla mnie wielka konspiracja. jak mieliscie (ludzie ze zlotu ktorzy znaja sprawe) odwage sie spotkac w swoim gronie na oficjalnym zlocie forumowym to trzeba bylo miec odwage i napisac ze bedzie Adam a nie robic wielka tajemnice.

 

 

na naszym zlocie nie zagoszcza

czuje sie wykluczony z klu klux klanu

 

Maciej dopiero zauwazylem ze Ty mieszkasz pod bristolem. przejezdzalem obok smigajac do Zibiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwarte, macie jeszcze cos do powiedzienia tym co prowadza konspiracje to prosze, tylko bez wulgaryzmów ;) prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja propnuje olac gowniarza i tych ktorzy byli tam na zlocie, taka jest moja decyzja a wy zrobicie jak uwazacie . moim zdaniem przyjdzie chryska na matyska i wroci to do tych co tam palce maczali. Misiek ktory ma pisana mape pod palivo v i adam z mdoncaste ze spieeeeerdolona tablica rejstracyjna. chloppcy pocaaalujcie mnie w naj mniej odstajaca czesc caila, tylko na tyle was stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adamdonc

hehe, żartowniś się znalazł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie udalo ;)

 

 

 

napisze tylko cos od siebie...

duze chlopy a zachowuja sie jak dzieci. moze mieli nadzieje, ze nikt nie zapyta o foto? albo, ze nic sie nie stalo, bo przeciez, co mialoby sie stac? prawda?

moze, co poniektórzy sa na forum (przynajmniej tym), zbyt krotko, i maja problemy ze zrozumieniem niektorych sutuacji.

koles "dyma" drugiego na forum, później przyjeżdża po cichaczu na "zlot" i jakby nigdy nic, nic sie nie stalo. kuwa ludzie dorosnijcie!

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, cisza koty, nie drapac sie:P niech sie teraz uczestnicy zlotu cos wypowiedza i cos wyjasnia sytaucje jakze dziwna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wam powiem ze to co piszecie to jedna wielka porazka... W dupie mam takie forum skoro nie znajac sytuacji *******icie glupoty... Andrewuk to calkiem inna osoba i naprawde fajny chlopak... Adamdonc pojawil sie na zlocie w sobote na chwile i nikt wczesniej nie wiedzial ze sie pojawi... Po drugie ja do niego nic nie mialem bo nawet nie znalem calej sytuacji z ta turbina... Jesli codzi o fotki to tyle zrobilem telefonem i sam nie mam innych fotek... Powiem wam tak panowie... Pocalujcie mnie wszyscy w dupe z takimi tekstami do mnie bo nic nie zrobilem... Zawsze bylem calym sercem za tym forum... Nikomu nie zrobilem swinstwa i dostaje takie opinie ??? To jest poprostu zalosne co tutaj sie dzieje... Nie sadzilem ze cos takiego kiedykolwiek uslysze... Ja mam to poprostu w dupie... Dzieki panowie za wszystko...

Edytowane przez Misiekeg3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups, się chyba odmeldował....

 

Ciekawe czy kolega nieprzyjemny sam za nocleg zapłacił czy raczej na krzywą mordkę dzięki tym co zapłacili a się nie pojawili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechal na pare godzin i nie zostawal na noc... Nie nie nocowal za twoja kase kolego... ktos jeszcze ma cos do mnie ???

Edytowane przez Misiekeg3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co poniektórzy sa na forum (przynajmniej tym), zbyt krotko, i maja problemy ze zrozumieniem niektorych sutuacji.

koles "dyma" drugiego na forum, później przyjeżdża po cichaczu na "zlot" i jakby nigdy nic, nic sie nie stalo

Kłopot był jak się o fotki pytać zaczęliśmy :)

A swoją drogą, koleś chyba ma problemy i poszukuje akceptacji ale czemu na tym forum? ;)

 

---------- Dodano o 21:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:51 ----------

 

Nie nie nocowal za twoja kase kolego...

dzięki "kolego" :dobrze

 

---------- Dodano o 21:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:52 ----------

 

ktos jeszcze ma cos do mnie ???

uuóó, wpienił się jak młody bażant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to wam powiem ze to co piszecie to jedna wielka porazka... W dupie mam takie forum skoro nie znajac sytuacji *******icie glupoty... Andrewuk to calkiem inna osoba i naprawde fajny chlopak... Adamdonc pojawil sie na zlocie w sobote na chwile i nikt wczesniej nie wiedzial ze sie pojawi... Po drugie ja do niego nic nie mialem bo nawet nie znalem calej sytuacji z ta turbina... Jesli codzi o fotki to tyle zrobilem telefonem i sam nie mam innych fotek... Powiem wam tak panowie... Pocalujcie mnie wszyscy w dupe z takimi tekstami do mnie bo nic nie zrobilem... Zawsze bylem calym sercem za tym forum... Nikomu nie zrobilem swinstwa i dostaje takie opinie ??? To jest poprostu zalosne co tutaj sie dzieje... Nie sadzilem ze cos takiego kiedykolwiek uslysze... Ja mam to poprostu w dupie... Dzieki panowie za wszystko...

Misiek - spojrz na sytuacje troche z boku.

zdjecia mialy byc , a ich nie bylo i nie bylo. nie byles jedynym na tym zlocie i nie wierze ze tylko Ty zrobiles te kilka zdjec. bylo was tam wiecej i kazdy mogl wrzucic foty o ktore pare osob sie dopytywalo.

fotek nie bylo i jeszcze Andrew uk pisze ze chyba zostaly ocenzurowane .......

po czym wrzucasz fotki na ktorych sam napisales ze jest Adam.

i teraz pytanie brzmi - co bys pomyslal nie bedac na zlocie?????

bo logicznie myslac scenariusz nasuwa sie tylko jeden - adam byl na zlocie to po 1 a po 2 to te opoznione fotki daja do myslenia ze jest cos do ukrycia.

i nie dziw sie ze jest takie oburzenie bo Adam nabroil i nie potrafi sie przyznac do bledu i naprawic szkod i ja i wiele osob tutaj nie toleruje takiego zachowania.

 

zreszta czemu wczesniej nie wspomniales ze w sobote pojawil sie adam?

Edytowane przez chudy_lis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie dziw sie ze jest takie oburzenie bo Adam nabroil i nie potrafi sie przyznac do bledu i naprawic szkod i ja i wiele osob tutaj nie toleruje takiego zachowania.

zgadzam się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisze ostatniego posta w tym momencie i nie wiem co o tym wszystkim sadzic... Zjechaliscie mnie jak psa za sprawy ktore sa dla mnie wrecz niezrozumiale. Przez caly czas nalezenia do tego forum staralem sie wszystkim pomagac i byc jak najlepszym forumowiczem... Poniewaz nikt nie chcial zorganizowac tegorocznego zlotu ja podjelem sie zorganizowania calego tego zamieszania... Mimo calego zamieszania w swoim zyciu jakim jest kupno domu , zmiana roboty itp. znalazlem chwile zeby podjac sie organizacji tego zlotu ...

Zrobilismy liste ... kto chcial to przyjechal ... Adamdonc pojawil sie w sobote na kilka godzin ( mowiac ze wpadl na chwile sie przywitac itp. )

Ja nie znalem calej tej sytuacji z turbina i nie wiem do dnia dzisiejszego o co dokladnie chodzilo i kto kogo wydymal ...

Zlot jak zlot kazdy dobrze sie bawil i nie bylo czasu na zdjecia .. porobilem tylko kilka fotek samochodow zeby miec co wstawic na forum ... kaska robila wszystkie inne fotki ale do dzis nie moge sie doprosic o reszte zdjec ...

Zwlekalem z wystawieniem tych zdjec co mialem poniewaz uwierzcie mi ze ledwo wiaze koniec z koncem majac tyle spraw do zalatwienia z domem , robota dla ojca i zapierdzielem w mojej nowej pracy ...

W koncu wystawilem te zdjecia ktore mialem w telefonie i co ???? .....

Dostaje zjebe od was wszystkich ... jestem mieszany z blotem i traktowany jak ostatni chu..... j ...

Za co to wszystko ??? mozecie mi powiedziec ???

 

Jesli wciaz uwazacie ze macie racje co do mojej osoby to nie ma problemu ... jesli tylko chcecie ja z dniem dzisiejszym usune konto na forum i nie pokaze sie juz nigdzie wiecej jako forumowic vw-passata.pl....

 

Ja mam swoj honor i jesli tylko taka bedzie wasza decyzja to prosze bardzo...

 

Pozdrowienia dla wszystkich...

 

---------- Dodano o 22:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:05 ----------

 

Misiek - spojrz na sytuacje troche z boku.

zdjecia mialy byc , a ich nie bylo i nie bylo. nie byles jedynym na tym zlocie i nie wierze ze tylko Ty zrobiles te kilka zdjec. bylo was tam wiecej i kazdy mogl wrzucic foty o ktore pare osob sie dopytywalo.

fotek nie bylo i jeszcze Andrew uk pisze ze chyba zostaly ocenzurowane .......

po czym wrzucasz fotki na ktorych sam napisales ze jest Adam.

i teraz pytanie brzmi - co bys pomyslal nie bedac na zlocie?????

bo logicznie myslac scenariusz nasuwa sie tylko jeden - adam byl na zlocie to po 1 a po 2 to te opoznione fotki daja do myslenia ze jest cos do ukrycia.

i nie dziw sie ze jest takie oburzenie bo Adam nabroil i nie potrafi sie przyznac do bledu i naprawic szkod i ja i wiele osob tutaj nie toleruje takiego zachowania.

 

zreszta czemu wczesniej nie wspomniales ze w sobote pojawil sie adam?

 

Nie pisalem ze Adam byl na zlocie bo nie wiedzialem ze to bylo az tak istotne .... POWTAZAM PO RAZ KOLEJNY ZE NIE ZNALEM CALEJ SYTUACJI JAKA ZASZLA Z TURBO ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam was wszystkich Kocham (no oprócz Adama z Doncaster ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POWTAZAM PO RAZ KOLEJNY ZE NIE ZNALEM CALEJ SYTUACJI JAKA ZASZLA Z TURBO ....
punkt 4.3 ;)

 

poza tym, przejrzyj, sobie off topic, i sobie przypomnij, przeciez byles juz na forum jak zaistniała cala sytuacja pt. "turbina"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja tam was wszystkich Kocham (no oprócz Adama z Doncaster ...)

 

 

Heh ... teraz to juz sam nie wiem ... bo mialem sie pojawic na e38 ale w tym momencie to moze jeszcze sie wpierdziel na mnie szykuje ...

 

Niezle ... calkiem niezle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności