Skocz do zawartości
OuTcAsTno1

ALPINE IDA-X311RR i HERTZ DSK 165

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzis kupiłem to radyjko:

ALPINE IDA-X311RR

i głosniczki:

2xHERTZ DSK 165 na przod i tył.

 

czy ktos z was miał szczescie posłuchac jak to radio i głosniki graja??

a moze nawet razem jak graja??

a moze ktos sie wypowie czy to dobry sprzet, nie zalezy mi na mocy ale na ładnym dzwieku takie były moje oczekiwania.

 

pozdr. i dziekuje.

Edytowane przez OuTcAsTno1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa tematy odnoście głośników na tym forum, jakbyś chociaż troszeczkę poczytał znalazł byś opinię na temat w/w głośników.

nt radia się nie wypowiem.

także temat do kosza, mogły ktoś posprzątać ten dział "car audio", bo syf straszny się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego tematu jako takiego o glosnikach hertz nie znalazlem dotyczacego samych glosnikow tych wlasnie,

po drugie temat nie dotyczy tylk głosnikow tylko tez radia,

po trzecie wysukiwarka forym szwankuje i to strasznie a ja nie siedze caly dzien na forum i nie sledze postow bo poprostu nie mam na to czasu, lub na czytanie 300 postów i znalezieniu postu ktory mnie interesuje.

a po czwarte dziekuje za twa plytka odpowiedze i po czwarte na cale szczescie nie jestes moderatorem.

Jezeli mod uzna ze moj post to spam to nie ma problemu ludzie nie sa nie omylni tylko chcialbym zwrocic uwage na to ze wyszukiwarka u mnie nie dziala tak jak powinna a wrecz nie dziala wiec ja przepraszam ze swojeje strony jezeli naprawde zdublowaelm posta.

 

pozdr. Rafał.

 

 

Prosze usunac teamt bo kupilem radio juz i glosniki.

Edytowane przez OuTcAsTno1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności