Skocz do zawartości
Gumiś 1.8T

kasowanie zegarka i licznika małych kilometrów. Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas przekręcenia kluczyka w pozycję zapłon kasuje mi się zegarek i małe kilometry (często ale nie zawsze). Jaka przyczyna? Nie mam pojęcia. Może pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zwarcie może przy akku? Sprawdzałeś klemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że to coś dalej. Aku roczne klemy nówki, wyczyszczone. Tam wszystko ok

 

---------- Dodano o 12:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:31 ----------

 

To coś takiego jakby kasowała się pamięć. Tylko co za nią odpowiada? Jak stoi całą noc to zegarek utrzymuje czas. Jak przekręcę kluczyk zeruje się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może poczytasz :hmm

http://forum.vw-passat.pl/threads/14457-inne-Zerujacy-sie-zegar-i-licznik-przy-rozruchu

Podczas przekręcenia kluczyka w pozycję zapłon kasuje mi się zegarek i małe kilometry (często ale nie zawsze). Jaka przyczyna? Nie mam pojęcia. Może pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny problem zademonstruje go na filmiku... dodam ze akumulator jest ok... kasują sie małe kilometry, zegarek i climartonic również nie zapisuje swojego ostatniego ustawienia no i zatrzymywanie sie wskazówek obrotomierza po wyłączeniu zapłonu ... proszę o pomoc http://www.youtube.com/watch?v=uE31RBANO4o&feature=youtu.be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJk dla mnie to coś nie tak jest z wsadem licznika. Nic tam nie było dłubane czasem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przy liczniku nic nie bylo grzebane, zaczęło sie tak robić jak zostały po izolowane pognie kable od elektryki w podłodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności