Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Zakupiłem ostatnio stacje multimedialną AS 8601 dedykowaną do VW Passat B 5.Po podłączeniu okazało się że sterowanie z kierownicy nie działa a i wyświetlacz między zegarami nie działa.Dostałem tylko taki schemat ale nie wiem co z czym podpiąć.Może ktoś mi podpowie jak to podpiąć.

8601connection_scheme.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam kolego poradziłęś sobie?? Jestem na etapie podłączania i też mam problem z wyświetlaniem inf. na fisie na zegarach XXX920849. Jeszcze jedno ty masz w złotej obudowie czy srebrnej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłem specjalny interfejs.Niestety w dalszym ciągu nie działa sterowanie z kierownicy.Mam w kolorze złotym.A tobie udało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, ale problemem u mnie jest to że mam licznik 849. Przy starszym liczniku chyba wiem jak podłączyć. Co do kiery to nie mam i nie zastanawiałem się nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się po pół roku od importera tych stacji że nie da rady podłączyć sterowania z kierownicy.Passat mój nie posiada szyny can i w tym jest problem.Jak kupowałem radio nikt się nie pytał o rocznik i czy posiada tą szynę.Tak samo było z tym interfejsem.Kasa wydana w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2003rok ma can!, chyba że do innego paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie pelno wartosciowy can ale cos tam jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Can jest ale sterowanie radiem nie idzie po canie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

odświeżę kotleta :-)

Czy ktoś w tym radyjku podpinał kamerę cofania ???

Nie mam oryginalnej wtyczki, a nie wiem który to pin od sygnału z kamery (a nie chcę sprawdzać po kolei bo mogę uwalić kamerę), a z tych schematów na początku wątku niewiele wynika.

Jakby ktoś się orientował to proszę o info

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności