Skocz do zawartości
michawar

Górne wahacze można pojedynczo wymieniać

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie na Febi zawiodłem :/

Chyba ze na rynek DE jest inna partia co jest bardzo prawdopodobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Lemy bo chce mieć spokój z zawiechą na dłuższy czas co do Meyle to nie testowałem tego poza tym Master sport, Kraft jak dla mnie to badziew i szkoda kasy (600zł)bo wytrzymują coś koło 10- 14 t.km chyba że samochód sprzedajesz a jak ma służyć więcej niż 2 lata to trzeba porządne zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lem to numer 1, zaraz po nim są Meyle

 

 

osobiście jeżdżę na MS i jak narazie jest ok (oprócz końcówek drążków które bardzo szybko wysiadły ale wiedziałem że tak będzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego pracuje w Dusseldorfie w warsztacie więc wiem co pisze Lemforder i Febi Bilstein to nr 1 pod warunkiem że są oryginalne a wymiena się komplet no chyba że jesteś roztropny i stać cie co miesiąc na kolejną wymianę luz powoduje kolejny luz itd sami z resztą wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba że samochód sprzedajesz

 

nawet wtedy, kupując nowe zawieszenie za 600 pln może być gorzej niż na poprzednim, już wyrobionym...

znajomy kupił takowe i po założeniu stwierdził że głośniej stuka niż na starym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego pracuje w Dusseldorfie w warsztacie więc wiem co pisze Lemforder i Febi Bilstein to nr 1 pod warunkiem że są oryginalne a wymiena się komplet no chyba że jesteś roztropny i stać cie co miesiąc na kolejną wymianę luz powoduje kolejny luz itd sami z resztą wiecie.

wymienia się parami, a nie komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności