Skocz do zawartości
max110

KABELEK vag-coomander 2.5 problem

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!!-- mam problem z kablem-- VAG-COOMANDER 2.5 .Otórz ladnie mi zczytuje,gdy wchodzę w instruments -imobilajzer z licznika i odczytuje dane eeprom kod PIN ODOMETER PRZEBIEG .A gdy wchodze w ENGINE CONTROL UNIT -VAG-EDC15x- i klikam odczytaj Read eeprom z silnika program sie zawiesza , wchodze w menadzera zadan Windows i widze komunikat brak odpowiedzi ,:dolamam i niewiem czym to jest spowodowane ściagałem rużne programy wag-1,4 oraz wag-2,5 i we wszystkich jest tak samo . Programy testowalem na samym kompie bez polonczenia z samochodem , oraz z polonczeniem samochodu i mówie jak wyzej napisałem łończą się z Licznikiem a z silnikiem jóż nie. Moze miał ktos taki przypadek i może mi pomóc czekam na odpowiedz POZDRAWIAM :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety, ale tak po prostu już jest, że ten przewód nie wszystko "zrobi". Jeśli chodzi o ECU silnika to nawet bardzo rzadko udaje się je odczytać, z licznikami jest trochę lepiej. Nie wiem tylko w jakim celu chciałbyś odczytywać tą zawartość. Tam u Ciebie w tym roczniku jeszcze raczej nic nie ma jeśli chodzi o przebieg, chyba, że szukasz czegoś innego.

Ale wracając do tematu jest to zupełnie normalne, że nie dajesz rady z odczytem "Read eeprom" w ECU. Commander'em czasem się udaje, czasem nie. Pozdro

Edytowane przez aron20000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz zczytać błędy kablem vag+can z AFNa to tylko dasz radę to zrobić przy użyciu VAGa 2.5 ale to i tak działa tylko w module komfortu, abs, poduchy a reszta nie działa bo kable jest po CANie. zwykły KKL za 30 pln allegro + vag 311.2 a radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności