Skocz do zawartości
Gość Aureli

Demontaż navigacji MFD2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aureli

Posiadam B6 z 2006 roku z nawigacją MFD2. Potrzebowałbym zamontować adapter umożliwiający podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku. Adapter mam. Czy ktoś by mi mógł poradzić od czego zacząć demontaż navigacji i jak go w miare prawnie przeprowadzić.

Może jakiś link do instrukcji serwisowej jak "jak rozebrać swoje auto" :)

 

Pozdrawiam Aureli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

trzeba odkrecic ramke ale pierwszy raz radzilbym tego samemu nie robic, latwo cos uszkodzic

co do instrukcji "serwisowej" to nie obejmuje ona wyciagania navi, musisz zajechac do jakiegos serwistru i moze jakis bystry serwisant ktory to juz kiedys robil pokaze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MFD wystarcza cztery klucze do wyciagania radia, wyciagamy radio, wtykamy adapter, wkladamy radio gotowe :) 5 -10 min.

 

Zdjecie wyciagnietej navi z wlozonymi jeszcze kluczami znajdziesz tu:

http://www.forum.vw-passat.pl/topics56/mfd-i-wejscie-video-vt9326.htm

 

drugi koniec adaptera najlepiej przeprowadzic do schowka.

 

w MFD2 wyglada to troszke bardzej skompikowanie, navi przykrecane jest wkretami:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureli

dzięki za odpowiedzi :)

 

Byłem w profesjonalnej montowni car-audio za 50zł netto założyli mi adapter AUX-IN i pokazali co i jak szarpać i czego nie odpinać :) (nie odpinać wtyczki od podświetlenia napisu pod NAVI "passanger airbag OFF" ) bo potem trzeba do serwisu jechać na reset kompa bo inaczej pali się kontrolka od airbagów

 

 

Pozdrawiam Aureli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cidik
dzięki za odpowiedzi :)

 

Byłem w profesjonalnej montowni car-audio za 50zł netto założyli mi adapter AUX-IN i pokazali co i jak szarpać i czego nie odpinać :) (nie odpinać wtyczki od podświetlenia napisu pod NAVI "passanger airbag OFF" ) bo potem trzeba do serwisu jechać na reset kompa bo inaczej pali się kontrolka od airbagów

 

 

Pozdrawiam Aureli

 

 

Tu akurat kolega ma racje ... możecia ja odpiąć ale tylko jak mamcie kluczyk w kieszeni... a ile płaciliście za adapter do mfd 2 , ten aby można było podłaczyć na mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu akurat kolega ma racje ... możecia ja odpiąć ale tylko jak mamcie kluczyk w kieszeni... a ile płaciliście za adapter do mfd 2 , ten aby można było podłaczyć na mp3

 

witam, zainteresowanych od około środy będę miał w sprzedaży adaptery - jak ktoś chętny zapraszam - będą również na allegro bądź ebayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj kupilem za 400 zl razem z montazem w dzwiekolandi :) polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności