Skocz do zawartości
P_R_O_T_E_Z_A

Proszę o pomoc i wycenę :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Powoli będę musiał się ustatkować i myślimy z moja ładniejszą połową nad zakupem mieszkania :fajny A co za tym idzie aby zminimalizować zaciąganie kredytów w tych czasach będę zmuszony sprzedać mojego czarnego pierożka nadziewanego elektroniką , skórą i alcantarą :D ( klamka jeszcze nie zapadła ale biorę to pod uwagę jako jedna z opcji) i teraz mam do was dwa pytania drodzy forumowicze :

1) ile jest wart mój pojazd waszym zdaniem ( wszystko 100% sprawne i bezwypadkowe )

2) ma ktoś styczność z TBS (Będzin Górki Miłobędzkie), warto się w to pchać ?? ( mieszkanie mniej więcej na 5-8 lat potem planujemy budowę domu )

 

Co wy na to koledzy , proszę nie traktować mojego postu jako oferty , gdy i o ile się zdecyduje na sprzedaż umieszczę ogłoszenie w odpowiednim dziale .

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/94239-PROTEZOWY-***Turbo-Fuel-Stratified-Injection***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym szacował twoje autko tak na około 30-40 tys bo w styczniu już znowu mu roczek przybędzie na karku a 6-letnie auto za taką cenę uważam ze to niezły kąsek dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę podróży ale to tylko moje subiektywne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Twoje auto to mimo czarnego koloru biały kruk wśród Passatów. 2,0TFSI i to z takim wyposażeniem więc masz czym walczyć o cenę. Ile masz teraz nakulane??

Jedyny egzemplarz na allegro jak można by porównać do Twojego to ten: http://otomoto.pl/volkswagen-passat-jedyny-taki-wejdz-i-zobacz-C21594943.html

Był ale się już chyba zmył.

 

Jak już wycenisz, to ja pierwszy w kolejce się po niego ustawiam :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem że Twoje auto to mimo czarnego koloru biały kruk wśród Passatów. 2,0TFSI i to z takim wyposażeniem więc masz czym walczyć o cenę. Ile masz teraz nakulane??

Jedyny egzemplarz na allegro jak można by porównać do Twojego to ten: http://otomoto.pl/volkswagen-passat-jedyny-taki-wejdz-i-zobacz-C21594943.html

Był ale się już chyba zmył.

 

Jak już wycenisz, to ja pierwszy w kolejce się po niego ustawiam :fajny

 

Teraz ma nalatane 210 ale do 190 ASO, teraz wszystko robione (czysta eksploatacja) w AUTO MAX lub AR MAX (wszystko potwierdzone wpisami itp) Przebieg autentyczny sprawdzony przez kolegę z forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności