Skocz do zawartości
Gość kicol

PD powerkabel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kicol

Witam wszystkich!

 

Przeglądając zasoby sieci znalazłem taki oto "niesamowity" chip: http://tuningbox.pl/index.php?id=showprod&prod=2

 

Mam pytanie do znawców tematu co to za "chip" i czy nie jest to przypadkiem jakiś rezystor lub innego rodzaju kawałek elektroniki.

 

Jeśli na forum są osoby, które mogłyby wytłumaczyć zasadę działania takiego cuda byłbym bardzo wdzięczny za uchylenie rąbka tajemnicy :vw:

 

Z góry dzięki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

box to bzdura dzialajaca na zasadzie oszukiwania fabrycznego komputera poprzez zaklocanie sygnalu danego czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kicol
box to bzdura dzialajaca na zasadzie oszukiwania fabrycznego komputera poprzez zaklocanie sygnalu danego czujnika.

 

Właśnie chodzi o to, że chciałem się dowiedziec jaki czujnik jest oszukiwany, na czym polega działanie danego boxa - co on powoduje i jakie są za i przeciw jesli chodzi o zastosowanie takiego urządzenia w aucie.

 

Jeśli są osoby które stosują/ stosowały takie czy podobne urządzenia może niech się wypowiedzą jakie rezultaty daje zastosowanie boxa (spalanie, kultura pracy, dynamika), czy są jakies przeciwwskazania i skutki uboczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajac zycie oszukiwany jest sygnal przeplywomierza.

 

 

rezultaty marne, szkodliwosc spora w prownaniu z programem. Po moim ostanim poscie powinienes zarzucic tematu boxu i robic program. tyle ode mnie

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kicol
znajac zycie oszukiwany jest sygnal przeplywomierza.

 

 

rezultaty marne, szkodliwosc spora w prownaniu z programem. Po moim ostanim poscie powinienes zarzucic tematu boxu i robic program. tyle ode mnie

.

 

no teraz już wiem wszystko :zdziwko:

 

stwierdzenia "rezultaty marne" i "spora szkodliwość" są mocno niewymierne więc jeśli możesz to poopowiadaj coś więcej na ten temat.

 

Jeśli chodzi o program to nie jestem przekonany czy przy moich przebiegach (50-70tyś/rok) jest ona wskazany wszak opinie są różne odnośnie żywotności i wytrzymałości silnika i innych elementów po programie (z boxem jest pewnie podobnie dlatego pytam)... :padam:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kicol

mają ludzie sposoby na zarabianie kasy :przestraszony::dobani:

 

Już nie jestem zainteresowany żadnymi informacjami n/t boxów.

 

Dzięki Panowie :padam::padam::padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Witam!

A ktos moze podac przyblizony koszt "wirusa" do silnika 1Z w pasku b4?

Ewentualnie bede wdzieczny za jakies namiary (wrocław,warszawa).

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności