Skocz do zawartości
marcin9962

problem z xenon ( HID )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zestaw HID zamontowałem już w marcu tego roku i wszystko było ok do dziś, nie wiem dlaczego i co się stało ale jak przełączam na światła mijania zaczyna coś " pyrczeć / brzęczeć " właśnie z lewej strony gdzie się nie pali żarnik, co się stało ? czy się żarnik przepalił, czy przetwornica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Hidach jest obszerny wątek, nie potrzebnie zakładałeś nowy. Tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie. Z HID tak już jest, nieobliczalna chińszczyzna, ja miałem podobnie, 3 m-ce było ok aż nagle zaczęły się wyłączać po odpaleniu świateł drogowych. Jak już chcesz jeździć na hidach bez przygód to przestaw sobie vagiem na xenon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukałem wątku o hidach na forum ale były zamknięte już, no ale nie wiem może wiesz jaki jest tego powód ? w sumie na przetwornicach są te wszystkie symbole i homologację i nie zapłaciłem za nie mało w sumie od marca na nich jeżdżę i wszystko było ok, w Polsce byłem na nich więc cały czas się xenony paliły i wszystko ok było do dziś... nie wiem jakiś może pomysł dlaczego i co jest przyczyną czy żarówką czy przetwornica ? bo jak mówiłem po przełączeniu na mijania zaczyna coś pyrczeć po 2 sekundach przestaje ale nie świeci dalej...

 

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

 

ok znalazłem otwarty wątek o zestawie HID.

proszę o skasowanie posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przestawić światła z normalnych na xenon w VAGU gdzie jest umieszczone to kodowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności