Skocz do zawartości
Baniadmx

KENWOOD DNX-520VBT sterowanie kierownica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem radio KENWOOD DNX-520VBT dedykowane do VW i ma opcje sterowanie kierownica , ale chyba brakuje mi kabla http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/car/accessories/swrc/CAW-VW2150/ takiego, możne mi ktoś powie gdzie kupie taki kabel , lub ktoś ma KENWOOD a nie ma kierownicy multimedialnej i mu ten kable nie potrzebny ?? .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na 99% będzie działać jeśli instalacja sterowania działała pod fabrycznym radiem, montowałem sporą ilość tych z tme i nie było z nimi problemów z niemcami, bo z francuzami zazwyczaj nie działały a jak działały to raz na 10 uruchomień zapłonu nawet po mimo wymiany na nowy a tme rozkładało ręce. Czy warto?musisz sam sobie odpowiedzieć czy Ci to potrzebne jeśli bym miał kierownicę multifunkcyjną to bym raczej założył bo posiadam też radio nie fabryczne, jeśli jest już coś to niech sobie działa, chyba że nie będziesz długo jeździł tym autem to możesz sobie darować, ale ten z tme można też zawsze do innych aut wykorzystać które są ujęte w opisie, a i dodatkowo do interfejsu trzeba doliczyć jeszcze kabelek z przejściówką do konkretnej firmy radia u Ciebie do kenwooda. Pozdrawiam Michał

 

Cześć

Tak powinien bez problemu chodzić, kostki w kostki i tyle filozofii a pozostałe wolne przewody to są parking brake, reverse i co jeszcze nie wiem bo bym musiał kości widzieć bez podłączania ich też będzie działać, i dodatkowo do tego interfejsu jeszcze trzeba sprzedawcy powiedzieć jaki model radia żeby dołożył kabelek do kenwooda ten który wpina się jedną stroną do interfejsu a drugą jack do radia

Pozdrawiam

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze podepne sie pod temat. Posiadam Kenwooda DNX5240BT. Ostatnio polaczylem radyjko z kompem i chcialem wgrac nowe mapy. Usunalem stare i wgralem nowe i....koniec. Navi nie dziala, po wlaczeniu jest tylko tapeta z napisem "Kenwood Garmin" i na dole drugi napis "ladowanie map" . Mapy mialem z neta niby odblokowane. Chcialem pozniej wszystko usunac ale niestety nie jest to takie proste. I jeszcze jedno, jak po podlaczeniu kompa wchodze w radyjko we wlasciwosci folderu garmin to jest niby zajety w ok 75% ale jak juz wejde w folder i widze mape to may sa puste-troche to dziwne. Nic nie moge z tego folderu usunac ani dodac. Moze jest tu jakis fachmen na forum lub moze znacie kogos. Jak cos to prosze o nr telefonu na PW to oddzwonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności