Skocz do zawartości
bullet

grupowy tuning po Wrocław i dolnysląsk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy byli by chetni na virusowanie autek z grupy VAG w cenie 400zł od sztuki.

cena obejmuje sam program (gotowiec) bez hamowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto będzie to robił,kiedy,i dlaczego tak drogo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie to robil koles ktory na co dzien zajmuje sie roznego typu programami w autach.

tzn nie jest to firma z hamownia, bo za taką usluge na hamowni przy grupie 10 osob zaplacilismy po 1000zl.

poprzednie zdanie zawiera w sobie odpowiedz na twoje pytanie

 

dlaczego tak drogo ?

 

:dobrze

 

jak mialem drogie auto to sie zdecydowalem na drogi zabieg,

i wiadomym jest, ze zabieg na hamowni jest ZDECYDOWANIE LEPSZY ale niestety 2,5 raza drozszy.

a ludzie na tym jezdza i sa zadowoleni.

nikogo nie namawiam.

mysle, ze kazdy kto bedzie sie decydowal na taki zabieg zanim to zrobi to zglebi wiedze na ten temat i przeliczy czy woli zrobic za 1000 czy za 400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy byli by chetni na virusowanie autek z grupy VAG w cenie 400zł od sztuki.

cena obejmuje sam program (gotowiec) bez hamowni.

 

Dziś gotowiec za 400 PLN to żaden interes, ale to cena z drugiej reki :hyhy pewnie dlatego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze wiesz wiecej niz ja.

ale nie jestes jedyny, polowa polokow jest taka podejrzliwa.

ale musze cie rozczarowac. nietrafne spostrzezenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś gotowiec za 400 PLN to żaden interes, ale to cena z drugiej reki :hyhy pewnie dlatego ;)

Gdzie robiłeś wirusa na Śląskiej k. Wojciechowic?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze, ze wiesz wiecej niz ja.

ale nie jestes jedyny, polowa polokow jest taka podejrzliwa.

ale musze cie rozczarowac. nietrafne spostrzezenie :)

Przynajmniej ja, jestem Polakiem ;)

A realna współczesna cena "gotowca" bez papiera i "po cichaczu" jak to ma być w proponowanej wersji, to 150-200 PLN

Gdzie robiłeś wirusa na Śląskiej k. Wojciechowic?:)

Nieee, nawet nie wiem gdzie to jest :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro masz mozliwosc zalatwienia za 150zl to czemu tego nie zrobisz i nie zaproponujesz innym kolegom. Czyżby znowu twoja polskosc sie ujawniala- tym razem jako brak checi pomocy innym. bo przeciez jak wszyscy beda mieli to co Ty to przestanie to byc takie cenne.

 

Mnie ktos zaproponowal to za 400zł i w mojej ocenie bylo to w miare OK cena bo ja placilem na grupówce 1000zl z hamownią. Postanowilem sie podzielic ta oferta z innymi. Ty w tradycyjny dla polskich foumowiczów skrytykowales, napisales za ilke powinno byc, tak wiec badz konsekwentny i wykaż sie. Zalatw za 150zł gotowca ja w to wchodze od razu i musle ze kolejnych 9 sie tez znajdzie.

Sam rozpocząles wiec glupio wyjdzie jak bys sie teraz wycofal. Czekamy na oferte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A realna współczesna cena "gotowca" bez papiera i "po cichaczu" jak to ma być w proponowanej wersji, to 150-200 PLN

Przecież napisał, że to była cena bez papiera i po cichaczu.

Ja też robiłem w takiej cenie, ale skoro wyraźnie napisał, ze po cichaczu, to oznacza to, że nie może się nagle zwalić 10 chętnych, żeby coś takiego zrobić.

 

Czego nie zrozumiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraznie napisal, ze to co ja proponuje to powinno kosztowac 150zl, wiec skoro oczekuje ode mnie takich cudów niech zapewni je sam.

znowu pyerdolenie ze za drogo, negowanie tego co ktos zapropowal, ze wy mozecie taniej a konkretów zero. mylse ze jestesmy doroslymi ludzmi i powinnismy byc odpowiedzialni za wlasne slowa, a jesli ktos tylko piprzy 3 po 3 to lepiej niech nie pisze nic.

nadal czekam na konkret wirusa za 150zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej ja, jestem Polakiem ;)

A realna współczesna cena "gotowca" bez papiera i "po cichaczu" jak to ma być w proponowanej wersji, to 150-200 PLN

 

skoro masz mozliwosc zalatwienia za 150zl

 

skoro oczekuje ode mnie takich cudów niech zapewni je sam.

 

Nie wiem po jak mocnej herbatce masz takie swobodne skojarzenia nie wynikające z treści mojego posta :hmm

 

Póki co mam prawo do wyrażenia swoich opinii i dzielenia się wiedzą praktyczną, co zrobiłem obiektywnie, czym niezrozumiale dla mnie strasznie Cię dotknąłem :hmm, na przeprosiny jednak nie licz ;)

 

Nie popsuję Ci interesu bo ja w przeciwieństwie do Ciebie działam pedantycznie legalnie, szczególnie z ludźmi Twojego pokroju.

 

Natomiast inaczej rozmawia się z ludźmi poważnymi, którzy realnie oceniają zalety/wady "gotowca" i ze świadomością dokonują wyboru, za którego ew negatywne skutki nie obwiniają całego świata.

 

Ci ludzie zazwyczaj to więcej niż koledzy, to przyjaciele.

 

Póki co nie jesteś w ich gronie, więc nie wymagaj ode mnie gwiazdki z nieba, po to napisz list do Św. Mikołaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masa slow zero konkretow.

rzuciles zarzut a teraz nie potrafisz umiejetnie z tego wyjsc.

powiedziales A to powiedz B a poki co zrecznie umykasz za tymi wszystkimi pieknymi slowami.

 

nie chce byc twoim przyjacielem, nie martw. wole dziewczyny :)

a prawo do pisania ma kazdy a Ty moze bardziej powinienes sie udzielac na forum przyjaciólki skoro to takie dla ciebie wazne.

 

naprawde sie nie spinam- chociaz Ty tak twierdzisz. herbatki specjalnej rowniez nie pijam.

moze jeszcze raz ci przedstawie cala sytuacje:

ja zaproponowalem tuning za 400zl bo ktos za tyle mi to zaproponowal

ty rzuciels oskarzenie, ze to za drogo a pewnie dlatego, ze ja mam w tym swoja dole.

nie masz racji (ale przeciez masz prawo wyrazac swoja opinie) czy jesli ja nazwe cie zlodziejem to tez wytlumaczysz sobie ze kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie???

potem stwierdziles ze taki tuning powinien kosztowac 150zl

na co powiedzialem : zalatwiaj

i co i zaczales krecic ze to tylko dla przyjacil, itp

chlopie wyrazaj swoja opinie ale poparta konkretami bo poki co oskarzyles mnie o czerpanie korzysci z grupowevgo wirusowania BEZPODSTAWNIE

i powiedziales ze to za drogo, ze powinno byc 150zl, nieestety nie potrafiles juz zrobic takiej oferty.

ogladalem galerie twojego auta i gdzies miedzy wierszami bylo ze masz synka. Podobnie ma sie sprawa u mnie wiec dlatego tym bardziej dziwie sie, ze ktos wydawalo by sie dorosly moze robic takie glupoty jak Ty.

BTW auto masz zrobione naprawde superowo (bez sarkazmu)

reasumujac zanim nastepnym razem rzucisz jakies oskarzenia to zastanow sie ze dobrze bylo by miec na nie jakies argumenty - nie tylko takie ze na forum kazdy ma prawo do wyrazania swoich opini. owszem ma, pod warunkiem, ze nie oczernia drugiej osoby.

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bullet77 wyluzuj chłopie, nikt Cię tu nie oczernia i nikt nawet słowem nie wspomniał i nie wyzwał Cię od złodziei.

Niemor napisał jedynie, że to z drugiej ręki sugerując, że możesz czerpać z tego korzyści.

Zupełnie wystarczającą odpowiedzią byłoby jakbyś zwyczajnie napisał, że tak nie jest a nie rozpisywał się pisząc jakieś bzdury.

Nikt nie złożył żadnej oferty wirusowania samochodu, ani Niemor, ani ja, choć też pisałem, że zrobiłem to w takiej cenie jak i on.

Taką ofertę złożyłeś tylko Ty, my napisaliśmy tylko tyle, że to dosyć drogo jak na ofertę samego EPROM-u do auta, ale taką masz ofertę i już.

Koniec tematu.

Nie wiem zupełnie o co się tak nagrzewasz i bijesz pianę.

Jeszcze raz powtarzam, poczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to, co było tutaj pisane, nikt nie wyzywał Cię od złodziei jak napisałeś i nikt Cię też nie oczerniał.

Nie widziałem również, żeby Niemor pisał, że woli chłopców a nie dziewczynki.

A wchodzenie na temat, czy ktoś ma synka czy nie jest już w ogóle odejściem od tematu, bo wybacz, jedno z drugim nie ma żadnego związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter pięknie podsumował, więc proponuje zamknąć temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reasumujac zanim nastepnym razem rzucisz jakies oskarzenia to zastanow sie ze dobrze bylo by miec na nie jakies argumenty - nie tylko takie ze na forum kazdy ma prawo do wyrazania swoich opini. owszem ma, pod warunkiem, ze nie oczernia drugiej osoby.

Wyjątkowo się w tym drobnym fragmencie z Toba zgadzam ;)

I aż dziw, że ta mądrość pojawiła się na końcu Twojego posta wypełnionego nieudolnymi próbami odgryzienia się

 

Jednak przechodząc do konkretów, napisałeś :

ja zaproponowalem tuning za 400zl bo ktos za tyle mi to zaproponowal

ty rzuciels oskarzenie, ze to za drogo a pewnie dlatego, ze ja mam w tym swoja dole.

nie masz racji

chlopie wyrazaj swoja opinie ale poparta konkretami bo poki co oskarzyles mnie o czerpanie korzysci z grupowevgo wirusowania BEZPODSTAWNIE

A proszę, w temacie - http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/35799-ex-dynosoft-wrocław-Ecuproject-Wrocław/page31?p=1473754&viewfull=1#post1473754

inny "virusowy tuner" zaprtoponowal swoje uslugi w tym zakresie ale bez chamowni czyli opcja tzw gotowca.

Cena 350zł

miejsce wrocław- dowolnie on podjedzie

czy byli by chetni??

 

Widać Twój "przelicznik Kowalskiego" działa szybko i ceny rosną z posta na post :haha

:hyhy pewnie zbierasz na słownik ortograficzny lub na ratę do hamowni ;)

 

Twojej marży nie ustalimy, ale widać wyraźnie, że z ramienia CARITASu tu nie występujesz :hmm widać, że perfidnie próbujesz zarabiać na forum pod płaszczykiem "koleżeństwa", dlatego ja nawet forum traktuję z dystansem - bo nawet w szczytnym zamyśle i grupie złotego ziarna, trafiają się plewy...

 

 

 

 

Poza tym jak do całokształtu dołączę te wypowiedzi :

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/35799-ex-dynosoft-wrocław-Ecuproject-Wrocław/page31?highlight=dynosoft+wroclaw

Panowie, ile za mojego passka sobie zyczycie (diesele sa jakos tanio :) )? Wystarczy lajtowy program z lekko obnizonym plaskim momentem i 180km. Jakis grupowy tuning sie zbliza, bo jesli nie to jak drogo?

 

cena 399zł

zapraszamy w srode po 21.00

zrobimy tak jak chcesz 180KM

za 500zł moglibysmy zrobic 200KM

 

To kpina, rozumiem? Lub ta cena to na raty czy co? Spodziewalem sie 1,5 tysiaca zlotych, a tu taka cena? Pytam sie, ile na powaznie mniej wiecej kosztowalby tuning, panowie.

 

mamy tez ser zólty w blokach po 20kg, w cenie 8zł za kg

albo nawoz do trawy w baniakach 20 litrow.

zainteresowany???

 

A nie masz przypadkiem lekarstwa na swoją głupotę? Koniecznie powinieneś udać się do psychoterapeuty, aby ci pomógł. Prawdopodobnie masz problemy emocjonalne, które musisz z siebie wyrzucić. Współczuję twoim znajomym i rodzinie, że muszą wysłuchiwać takich bredni od czasu do czasu. Cóż, nie wszyscy ludzie zdolni są do uprzejmości i chęci pomocy, a jedynie są zdolni do zgryźliwości na każdym nadarzającym się kroku. Poza tym, zachowujesz się jak typowy gimnazjalista, tzn. niepytany mówi od rzeczy i się wtrąca, bo nie do ciebie było pytanie.

 

PS: nie odpisuj już, bo jeszcze się spocisz od nadmiaru emocji.

 

a jak mam reagowac na cos takiego???

wlasciciel ECUproject bywa tutaj rzadko bo ma duzo pracy.

 

To mamy już pełen obraz osoby, którą jesteś, "twoich mondrości" i jakie "barwy klubowe" po godzinach reprezentujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie ktoś chciał to napisze a wy znowu się drapiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za tego chipa ? jestem z Zielonej Góry był bym chętny, prosze o info na priv (nie chodzi mi o chip od konkretnej osoby, tylko od kogokolwiek) passat b6 2007 77kw chcial bym zchipowac na 130km

Edytowane przez rafff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mojego kolegi 400zł. ale to podobno drogo bo u kolegi Niemora za 150zł ale po cichaczu. Wiec zagadaj do niego szeptem to Ci zrobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mojego kolegi 400zł. :)

 

Obyś nie miał na myśli rzeźnika AutoSeby,już bym wolał sobie piasku do silnika wsypać :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie jest ten.

a co ten auto seba taki kaszaniarz??

gdzie on urzeduje i co za cuda niemile robi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności