Skocz do zawartości
Iras 27

dziwne zachowanie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Od dłuższego czasu borykam sie z pewnym problemem, a mianowicie czasami po odpalnieu auta i ruszaniu mam wrazenie ze nie równo przyspiesza tak jak by wraz z dodawaniem gazu raz lepiej przyspieszal raz slabiej. zdazyło mi sie ze po normalniej jezdzie zgasilem go i po 10 minutach nie mogl odpalic meczylem go rozrzusznikiem az w koncu załapał. Przeczyścilem przekaznik i teraz zatanawiam sie czy popma paliwa sie konczyczy wogole jest to mozliwe ze sie zacina czy cos w tym stylu?? czy ktos mial pododbny problem??

 

dodam że świece,przewody, cewka zapłonowa wymienione , przepustnica przeczyszczona filtr paliwa wymieniony, błędow nie ma

Edytowane przez Iras 27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie walneła pompa, ale u mnie po przejechaniu 200 km już go więcej nie odpaliłem.Przekręcając zapłon przez chwilę słychać jest pracę pompy w zbirniku, jeśli słychać to pompa powinna być OK..Może masz coś z czujnikiem położenia wału,ale wtedy powinno coś pokazać na vagu.

Edytowane przez galazka6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wslanie slychac ja ale raz jak nie chcial odpalic nie bylo jej slychac przeczyscilem przekaznik i git jest do dzis ale zastanawiam mnie czy pompa moze sie zacinac dawam slabe cisniene czy cos w tym stylu bo czasami slabo reaguje na wcisniecie na gaz

 

wszystkie doloty przejrzalem wezyki powymienianie to chyba tylko czekac az pompa wyzionie ducha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam moment wciśnięcia gazu nie ma nic do pompy.Pompa pompuje aby utrzymać ciśnienie na listwie wtryskowej , jeżeli dobije to się wyłącza.Czy napewno wymieniłeś filtr paliwa?Różnie może być ale nie słyszałem aby pompa tak się zachowywała najczęściej robi kaput od razu.

Edytowane przez galazka6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filtr paliwa wymieniony osobiscie wymienialem to jesli pompa dobiaj cisnienie i sie wylacza to moze po wylaczeniu ma moze jakis problem z wlaczenie sie lub nabiciem cisnienia jesli depne ostro w gaz pompa to silnik elektryczny miedzy innymi to moze szczotki w nim sie koncza czy cos w tym stylu ja myslalemm ze podczas uruchomienia silnika pompa chodzi caly czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności