idol23 Zgłoś #1 Napisano 24 Września 2011 W moim passacie b6 przepaliły się diody od następujących klawiszy środkowe kółko dwa pod nim, nav, traffic, setup, i ten enter Ma ktoś instrukcję jak to rozebrać?? Bardzo to nie fajnie wygląda! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
idol23 Zgłoś #2 Napisano 27 Września 2011 i co cisza? A Szkoda Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Major Zgłoś #3 Napisano 27 Września 2011 A do czego tu instrukcja? Do 6 śrubek ? masz jak widze pierwszy taki przypadek, zrób manuala jak rozebrac, ew diody wymienic. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach